سرمربی پیشین بایرن مونیخ تازه‌ترین نام مطرج شده برای نشستن روی نیمکت لیورپول است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورتس» هفته پیش بود که با انتشار گزارشی مدعی شد؛ روبن آموریم سرمربی فعلی اسپورتینگ لیسبون با باشگاه لیورپول برای عقد قراردادی سه ساله به توافق رسیده و این مربی پرتغالی در پایان فصل جانشین یورگن کلوپ خواهد شد. حالا یک رسانه انگلیسی از گزینه‌ای دور از انتظار برای جانشینی سرمربی آلمانی لیورپول خبر می‌دهد.

باشگاه لیورپول که اخیراً اعلام کرد؛ یورگن کلوپ تصمیم گرفته در پایان فصل جاری به حضور ۹ ساله‌اش در این تیم پایان دهد، به دنبال یافتن جانشین مناسبی برای این مربی آلمانی است و در این مدت از مربیانی همچون ژابی آلونسو، روبرتو دزربی، روبن آموریم و یولیان ناگلسمان به عنوان گزینه‌های مدنظر مدیران لیورپول برای جانشینی کلوپ یاد شده است.

حالا نشریه «دیلی‌میل» انگلیس با انتشار گزارشی از پدیدار شدن گزینه‌ای دور از انتظار برای جانشینی یورگن کلوپ در لیورپول رونمایی کرد. بر اساس این گزارش؛ نیکو کواچ که پیش از این سابقه هدایت تیم‌هایی همچون بایرن مونیخ، موناکو و ولفسبورگ را داشته، به عنوان گزینه‌ای برای جانشینی یورگن کلوپ در لیورپول در نظر گرفته شده است.

نیکو کواچ ۵۲ ساله در روزهای پایانی اسفندماه بود که از سمت سرمربیگری ولفسبورگ اخراج شد. برکناری این مربی کروات درست یک روز پس از شکست خانگی ۳ بر یک گرگ‌ها مقابل آگزبورگ در هفته بیست‌وششم بوندس‌لیگا صورت گرفت.

Euro Football Fantasy with Prizes
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )