سرمربی تیم فوتبال تراکتور از جمع سرخپوشان تبریزی جدا شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پس از جلسه امروز (دوشنبه) پاکو خمس با مدیران باشگاه تراکتور، در نهایت این سرمربی اسپانیایی با مدیران باشگاه برای جدایی به توافق رسید و از جمع سرخپوشان تبریزی جدا شد.

این اتفاق در حالی رقم خورد که در جلسه دو روز پیش دو طرف تصمیم به ادامه همکاری گرفته بودند، اما خمس شب گذشته به دلایل شخصی به مدیران تراکتور اعلام کرد که نمی‌تواند دیگر در این تیم به کار خود ادامه دهد و به همین دلیل مذاکرات برای فسخ قرارداد از سر گرفته شد و امروز نیز این توافق حاصل شد.

پاکو خمس امروز قرار است به‌زودی ایران را ترک کند و مدیران تراکتور نیز دنبال انتخاب سرمربی جدید تراکتور هستند.

رسانه رسمی باشگاه تراکتور هم در این مورد نوشت: «پس از کسب نتیجه دور از انتظار مقابل تیم ذوب‌آهن اصفهان هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه طی جلسه‌ای با سرمربی تیم در تاریخ ۲۵ فروردین ماه درباره رفع ایرادات فنی تیم و حضور پرقدرت در ادامه مسابقات گفت‌وگو کرده و مقرر شد آقای خمس به کار خود ادامه داده و در راستای جبران امتیازات از دست رفته و حضور پرقدرت در جام حذفی تلاش دوچندانی انجام دهد.

با این حال، آقای خمس روز گذشته درخواست جدایی خود و دستیاران خارجی‌اش را به مدیریت باشگاه اعلام کرد و پس از جلسه امروز نصیرزاده و این سرمربی، سرانجام باشگاه تراکتور با درخواست جدایی او موافقت کرد. جدایی این سرمربی از تراکتور به صورت کاملاً توافقی بوده و هیچ‌گونه ضرر و زیان مالی برای باشگاه تراکتور به دنبال نداشته است.

باشگاه تراکتور برای خمس و همکارانش در ادامه دوران حرفه‌ای و زندگی شخصی آرزوی موفقیت دارد».

Euro Football Fantasy Leaderboard
نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۲ )