ستاره ایتالیایی تیم فوتبال یوونتوس به دلیل نارضایتی از تصمیمات فنی سرمربی‌اش، ممکن است فصل آینده در تورین نماند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، آینده فدریکو کیه‌زا در تیم فوتبال یوونتوس از آن چیزی که بود مبهم‌تر شد. احتمال خروج بال ایتالیایی از جمع تورینی‌ها از اوایل فصل مطرح بود و با کمرنگ‌تر شدن نقش او در برنامه‌های تاکتیکی ماسیمیلیانو آلگری، این احتمال قوت گرفته است.

کیه‌زا در جریان بازی اخیر یوونتوس مقابل تورینو، هنگام تعویض شدن در دقیقه ۶۴ اعتراض شدید خود نسبت به این تصمیم آلگری را با در‌آوردن پیراهن خود و پرتاب کفش‌هایش، نشان داد و گفت: «همیشه من اولین نفرم که باید تعویض شود.»

این نخستین بار در این فصل سری A نیست که ستاره سابق فیورنتینا در اوایل نیمه دوم تعویض می‌شود. در واقع در ۸ بازی اخیر یوونتوس در سری A، کیه‌زا همواره در حوالی دقیقه ۶۰ مجبور به ترک میدان شده و این موضوع ممکن است او را برای ماندن در بیانکونری دچار تردید کند به خصوص اگر مدیران بانوی پیر در پایان فصل تصمیم به ابقای آلگری بگیرند.

کیه‌زا تا پایان فصل آینده با یووه قرارداد دارد و هنوز برای تمدید قراردادش چراغ سبز نشان نداده است. این در حالی است که تضمینی برای ماندن آلگری وجود ندارد و انتظار می‌رود که او قبل از پایان فصل با کریستیانو جونتولی، مدیر ورزشی باشگاه جلسه‌ای داشته باشد تا درباره آینده‌اش تصمیم گیری شود.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.