یک منبع اسپانیایی مدعی شد که باشگاه بارسلونا سرمربی بعدی این تیم را شناسایی کرده و با قطعی شدن خروج ژاوی برای استخدام وی اقدام خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه آ اِس در گزارشی درباره آینده کادر فنی تیم فوتبال بارسلونا مدعی شد که مدیران این باشگاه در مورد استخدام سرمربی بعدی این تیم به اتفاق نظر رسیده‌اند.

ژاوی هرناندس مدتی پیش اعلام کرد که در پایان این فصل به کار خود در کادر فنی بارسلونا خاتمه خواهد داد. از آن روز خوان لاپورتا رئیس باشگاه در تلاش بوده تا ژاوی را از تصمیمش منصرف کند؛ به خصوص که آبی‌و‌اناری‌ها مدتی است دوباره روی غلتک افتاده‌اند.

درباره جانشینان احتمالی ژاوی گمانه‌زنی‌های فراوانی صورت گرفته بود اما گویا تا پیش از این هیچ‌یک از آنها نتوانسته بودند نظر تمامی مدیران باشگاه را جلب کنند. اکنون اما طبق ادعای نشریه آ اس، تمامی مدیران باشگاه در مورد گزینه بعدی مربیگری تیم به اتفاق نظر رسیده‌اند و با رفتن ژاوی برای استخدام او اقدام خواهند کرد؛ به خصوص که این کار هزینه چندانی هم برای آنها در پی نخواهد داشت.

طبق گزارش نشریه اسپورت؛ گزینه‌ای که مدیران بارسا برای استخدامش اتفاق نظر دارند، رافائل مارکس، سرمربی حال حاضر تیم دوم باشگاه است و این امر قطعی خواهد بود؛ مگر اینکه ژاوی هرناندس در چرخشی غیرمنتظره از رفتن پشیمان شود. نتایج خوب اخیر بارسلونا سبب شده که باشگاه به ژاوی فرصتی دوباره بدهد تا درباره تصمیمش فکر کند. ژاوی در صورت پشیمان شدن از رفتن می‌تواند بماند و خوان لاپورتا هم از بیش از همه از این اتفاق استقبال می‌کند اما ظاهراً او یک شرط هم دارد و آن این است که ژاوی در یک نشست خبری توضیح دهد که به چه دلیل نظرش را عوض کرده است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.