بهترین گلزن تیم گل گهر سیرجان با بیان اینکه تلاش می کند تا نظر کادر فنی تیم ملی را جلب کند، گفت: من در این فصل عملکرد خوبی داشته ام اما تلاشم را بیشتر می کنم تا به اردوی تیم ملی دعوت شوم.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال گل گهر سیرجان در این فصل از رقابت‌های لیگ برتر توانسته با هدایت «مارینوس اوزونیدیس» عملکرد قابل قبولی را از خود تا پایان هفته بیست و سوم به جا بگذارد و با ۳۳ امتیاز در رده ششم جدول قرار گیرد.

این تیم در نیم فصل اول به مراتب شرایط بهتری را نسبت به نیم فصل دوم داشت و در حال حاضر با اینکه ۳ دیدار اخیر خود را با شکست پشت سر گذاشته اما کماکان با تیم‌های ملوان و سپاهان برای قرارگیری در جمع ۴ تیم برتر فصل بیست و سوم رقابت دارد. یکی از بازیکنانی که در این فصل عملکرد خیلی خوبی داشته و توانسته بهترین گلزن تیمش باشد، احمدرضا زنده روح است که با ۶ گل زده بالاتر از سعید سحرخیزان و «روبرتو تورس» قرار گرفته است.

زنده روح در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در رابطه با شرایط خود در این فصل اظهار داشت: خدا را شکر در این فصل شرایط خوبی را تاکنون داشته‌ام و فکر می‌کنم با شناختی که بازیکنان تیم به مرور از هم پیدا کردند، گل گهر هم شرایط خوبی را در فصل بیست و سوم تجربه کرده است. باید از تمام هم تیمی‌ها و اعضای کادر فنی بابت زحماتی که برای موفقیت گل گهر می‌کشند، تشکر کنم، با همراهی این عزیزان من هم توانستم برای گل گهر مثمر ثمر باشم که امیدوارم این روند در دیدارهای باقی مانده نیز ادامه دار باشد تا در پایان لیگ در جایگاهی مناسب در جدول قرار بگیریم.

مصدومیت و بدشانسی عامل ضعف گل گهر در دیدارهای اخیر

او درباره ۳ شکست متوالی گل گهر در هفته‌های اخیر گفت: همانطور که گفتم، کادر فنی در نیم فصل دوم شناخت خوبی از فوتبال ایران و بازیکنان پیدا کرد و به نظرم مصدومیت‌های بازیکنان در دو، سه هفته اخیر و تا حدودی هم بدشانسی باعث شد تا نتایج مورد انتظار را نتوانیم به دست آوریم و تمامی اعضای باشگاه نیز نسبت به این موضوع ناراحت هستند و ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا در دیدارهای باقی مانده بازی‌های خود را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

استقلال خوزستان تیم خوبی در نیم فصل نشان داده است

بهترین گلزن گل گهر در رابطه با دیدار این تیم برابر استقلال خوزستان در هفته بیست و چهارم لیگ برتر، توضیح داد: با توجه به امتیازاتی که در دیدارهای اخیر از دست دادیم بازی بسیار مهمی را برابر استقلال خوزستان در ورزشگاه شهید سلیمانی داریم، پیروزی در این بازی اوضاع تیم را در جدول بهبود می‌دهد و از شرایطی که اکنون با آن رو به رو هستیم، خارج می‌شویم. استقلال خوزستان با توجه به جایگاهی که در جدول دارد و همچنین خریدهای خوبی که در نیم فصل داشته به دنبال پیروزی در این دیدار است اما امیدوارم روز پنج‌شنبه ۳۰ فروردین تمرکز کافی را داشته باشیم تا دست پُر از زمین خارج شویم.

امیدوارم نظر مثبت کادر فنی تیم ملی را جلب کنم

او در پاسخ به این سوال که در این فصل عملکرد خیلی خوبی داشته و یکی از تأثیرگذارترین بازیکنان تیمش بوده اما تاکنون به اردوی تیم ملی دعوت نشده، خاطرنشان کرد: یک بازیکن باید خوب کار کند، تلاش زیادی را از خود به خرج دهد و سعی کند تا بهترین عملکردش را در زمین نشان دهد و من هم تمام سعی خود را کردم تا به بهترین شکل ممکن برای گل گهر بازی کنم و آمار و ارقام گواه این موضوع است. اما بعضی از مسائل از دست بازیکن خارج است و تصمیم گیرنده افراد دیگری هستند که باید به نظر آنها احترام بگذاریم. من باید تلاشم را بیشتر کنم تا نظر کادر فنی تیم ملی را به خود جلب کنم تا به تیم ملی دعوت شوم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.