پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان این که آبی پوشان شانس اول قهرمانی هستند و با تمرکز و دوری از حاشیه می‌توانند به این مهم برسند گفت: اختلافی که بین مدیرعامل وسرمربی بود به تیم لطمه زد.

سعید مراغه چیان در گفت و گو با خبرنگار مهر در خصوص عملکرد استقلال برابر آلومینیوم اراک گفت: استقلال همانند دور رفت با یک گل آلومینیوم را شکست داد تا صدرنشینی خود را حفظ کند ، آلومینیوم اراک بازی خوبی از خود ارایه کرد و حسینی نشان داد که مربی با دانشی است اما اعتقاد دارم آلومینیوم به تجربه و عملکرد خوب خط دفاعی استقلال بازنده از زمین خارج شد.

وی ادامه داد : استقلال بر خلاف بازی با مس در تمام خطوط عملکرد خوبی داشت خصوصا در خط دفاع که انسجام تیمی خوبی داشت و اجازه نداد دروازه باز شود البته نباید از نمایش خوب حسینی هم به سادگی بگذریم که کاپیتان استقلال در حال حاضر آماده ترین دروازه بان فوتبال ایران است.

کارشناس فوتبال در ادامه تاکید کرد: با توجه به اختلاف یک امتیازی سرخابی ها در بالای جدول اگر استقلال در دیدارهای آینده مرتکب اشتباه شود و برنده از زمین خارج نشود صدر را از دست خواهد داد بنابراین بازیکنان استقلال باید بدون لغزش و اشتباه بازی کنند تا بتوانند نتیجه مطلوب را کسب کرده تا همچنان صدرنشین لیگ باقی بمانند.

مراغه چیان با ابراز رضایت از عملکرد بلانکو در هفته های اخیر گفت: بلانکو یکی از بهترین های استقلال است که هم گل های خوبی به ثمر می رساند و هم بازی سازی خوبی انجام می دهد. گل زنی خوب او در هفته های اخیر نشان از آمادگی کامل این بازیکن دارد که اگر خیلی زودتر پای او به گل زنی باز می شد بطور حتم امروز یکی از مدعیان آقای گلی در لیگ بود.

کارشناس فوتبال در خصوص تداوم اختلاف مدیر عامل و سرمربی تصریح کرد: اختلاف این دو از ابتدای فصل وجود داشته و تمامی هم ندارد که فقط به استقلال ضربه خواهد زد ، در این هفته های پایانی لیگ که فوق‌العاده حساس هم شده بهتر است این اختلافات کنار گذاشته شود ، مدیر عامل استقلال تعامل بیشتری با کادر فنی داشته باشد تا تیم بتواند با آرامش و بدون استرس هفته های پایانی لیگ را با پیروزی مقابل حریفان به پایان برساند و قهرمان لیگ بیست و سوم شود .

مراغه چیان در خصوص دیدار روز جمعه استقلال برابر شمس آذر قزوین گفت: این دیدار یکی سخت ترین بازی های استقلال خواهد بود آبی ها باید با حمایت هواداران برنده از زمین خارج شوند ، نکونام به خوبی آگاه است که از دست دادن امتیاز یعنی خداحافظی با صدر جدول بنا بر این لازم است تا بهترین ها را مقابل شمس آذر به میدان بفرست و از بازیکنانش بخواهد از موقعیت های که به دست می آورند نهایت استفاده را برده و دروازه حریف را باز کنند تا پیروز از میدان خارج شوند و صدر را حفظ کنند.

کارشناس فوتبال در خصوص واگذاری سرخابی ها به دو بانک‌ گفت: سالهاست که قرار شده این دوتیم خصوصی شوند ولی هرگز چنین اتفاقی نیفتاده و تنها در حد حرف بوده ، البته خوب است که این دوتیم خصوصی اداره شوند اما برای خصوصی شدن باید ابزار لازم وجود داشته باشد که متاسفانه این دوتیم شرایط امکانات یک تیم حرفه ای را ندارند.

کارشناس فوتبال در پایان و در پاسخ به این پرسش که چه عواملی باعث قهرمانی استقلال در پایان فصل خواهد شد تاکید کرد : یکدل بودن و صمیمیت در مجموع یک تیم یکی از دلایل اصلی قهرمانی است ، آرامش و دور شدن از حاشیه ها ، ارایه بازی های منطقی ، دست کم نگرفتن حریف و حمایت هواداران عواملی هستند که میتواند ضامن قهرمانی در لیگ باشد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.