هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن تأکید کرد، شاگردان محمد ربیعی با برتری مقابل تراکتور برای رویارویی با سپاهان انگیزه و روحیه گرفته‌اند.

فردین یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی ذوب‌آهن مقابل تراکتور در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر، اظهار داشت: خدا را شکر مقابل تراکتور برنده شدیم و با زحماتی که کادر فنی و بچه‌ها داشتند اختلاف گل مناسبی داشتیم. تیم ما بعد از شروع نیم‌فصل دوم بازی‌های خوبی داشت، اما در بعضی بازی‌ها شرایط طوری رقم خورد که نتوانست نتیجه دلخواهش را بگیرد. مثلاً در بازی خارج از خانه با هوادار با نتیجه ۲ بر صفر در نیمه اول جلو بودیم، اما یکسری اتفاقات افتاد و بعد از اینکه تیم ۱۰ نفره شد نتیجه بازی مساوی شد یا در بازی‌های دیگر خیلی موقعیت گل داشتیم که نتوانستیم آنها را تبدیل به گل کنیم.

وی با اشاره به برنامه بازی‌های آتی تیمش تصریح کرد: برد تراکتور در آستانه بازی مقابل سپاهان به اعضای تیم کمک کرد از نظر روحی و روانی انگیزه خوبی بگیریم. آن مسابقه هر چه که بود تمام شد و تمام تمرکز ما از این به بعد روی بازی مقابل سپاهان و دربی شهر اصفهان است. امسال در لیگ برتر بازی آسان وجود ندارد، ضمن اینکه در نیم‌فصل دوم شرایط همیشه سخت‌تر هم می‌شود. ما باید در تمام بازی‌ها با تمرکز بالا در میدان حاضر باشیم و امیدوارم به حق‌مان برسیم.

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان در پاسخ به این سؤال که آیا بعد از بازی تراکتور پاداشی برای آنها در نظر گرفته شد، خاطر نشان کرد: ما هم شنیدیم که قرار بر پرداخت پاداش است، اما تا لحظه صحبت با شما فعلاً خبری از پاداش نیست.

یوسفی در مورد اینکه چرا ذوب‌آهن مقابل تراکتور با آن رنگ لباس خاص بازی کرد، گفت: قرار بود ذوب‌آهن با رنگ اول لباس خود یعنی رنگ سفید بازی کند، اما دروازه‌بان تیم تراکتور اصرار کرد که لباس دروازه‌بانش سفید است و تیم با لباس سبزی که دیدید در زمین حاضر شد.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.