وزیر ورزش و جوانان با حضور در تمرین تیم ملی فوتسال کشورمان، به آنها وعده پرداخت پاداشی خوب در صورت قهرمانی در آسیا داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، آخرین تمرین تیم ملی فوتسال ایران پیش از اعزام به رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۴ امشب (شنبه) در مجموعه پِک برگزار شد.

کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان، محمد شروین اسبقیان معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش به همراه مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و سایر اعضای هیئت رئیسه فدراسیون در این تمرین حاضر شدند.

هاشمی در جمع گفت: امیدوارم دل مردم ایران را شاد کنید و با قهرمانی آسیا به آنها عیدی بدهید. جوانگرایی کاری سخت اما اثربخش بود که توسط کمیته فوتسال و با راهبری سرمربی تیم ملی انجام شد. وزارت ورزش از تیم ملی فوتسال حمایت لازم را خواهد داشت و ان‌شاءالله اگر با قهرمانی برگردید، جایزه خیلی خوبی به شما خواهیم داد.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت برگزاری جام رمضان در سراسر کشور تصریح کرد: جام فوتسال رمضان در همه نقاط ایران برگزار شد و پیشنهاد می‌کنم الگویی برای کسورهای مسلمان باشد تا تورنمنت رمضان کاپ را داشته باشیم. ما در ایران مسابقات فوتسال دانش‌آموزی را برگزار کردیم که مسلم اولادقباد هم در آن بازی‌ها به میدان رفت. این رویدادها به توسعه فوتسال ایران کمک می‌کند. امیدوارم با تبعیت از کادر فنی، دل مردم ایران را خوشحال کنید و من تلاش می‌کنم برای بازی فینال به تایلند بیایم.

هاشمی همچنین جایزه آقای گلی دو فصل پیش لیگ برتر فوتسال را به سعید احمد عباسی و نیز هدیه‌ای به وحید شمسایی سرمربی تیم ملی اهدا کرد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.