هم‌تیمی سابق سوپرماریو خاطره‌ای جالب از اولین روز ملحق شدن بازیکن ایتالیایی به او در فرانسه را بازگو کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، زندگی حرفه‌ای و شخصی ماریو بالوتلی همواره با حاشیه همراه بوده که البته بعضی از آنها هم ناخواسته و از سر بدشانسی برای او رخ دادند، از جمله اتفاقی که در بدو ورودش به تیم مارسی در سال ۲۰۱۹ رخ داد و تا به امروز کمتر کسی درباره‌اش چیزی می‌دانست.

فلورین تاوین، هم‌تیمی پیشین بالوتلی که اکنون در تیم اودینزه بازی می‌کند، فاش کرد که درست در اولین روز حضور سوپرماریو در تمرینات مارسی برای او اتفاقی رخ داد که اشک خودش و سایر بازیکنان تیم را درآورد.

تاوین گفت: ماریو بالوتلی تازه با مارسی قرارداد بسته بود. ما به یک اردوی تمرینات پیش فصل رفته بودیم و بعد از تمرینات برای صرف ناهار به غذاخوری رفتیم. آن موقع عادل رامی هم برای مارسی بازی می‌کرد. او همیشه از آشپز تیم می‌‌خواست که همراه غذایش سس فلفل قرمز بگذارد، بنابراین سرآشپز هم همیشه برای عادل روی میز غذا یک کاسه سس هریسا می‌گذاشت. سر و کله بالوتلی پیدا شد. آن اولین جلسه تمرین پیش فصل او با مارسی بود و همه چیز برایش جدید و ناشناخته بود. مثل بقیه ایتالیایی‌ها او برای خودش پاستا کشید. بعد هم چشمش به ظرف سس هریسای روی میز افتاد و فکر کرد که سس گوجه است.

تاوین ادامه داد: بالوتلی روی ظرف پاستایش را با سس هریسا پر کرد. تقریباً بیشتر ظرف را روی بشقابش خالی کرد. با دیدن این صحنه،‌ من و دیگر بازیکنان با تعجب به یکدیگر نگاه کردیم و با خودمان گفتیم این سس خیلی تند است و چطور او اینقدر از آن را روی غذایش می‌ریزد! با این حال چون شناختی از او نداشتیم فکر کردیم می‌داند که دارد چکار می‌کند و چیزی که روی غذایش ریخت چه بوده است. ماریو شروع به خوردن غذا کرد و پنج دقیقه طول نکشید که اشک از چشمانش جاری و صورتش خیس عرق شد و تا مرز خفگی پیش رفت. بازیکنان به او ورودش به باشگاه را خوشامد گفتند و همگی با هم قهقهه زدیم. چهره او در آن لحظه تماشایی بود.

بالوتلی ۳۳ ساله در حال حاضر دومین دوره بازی‌اش در تیم آدانا دمیراسپور ترکیه را سپری می‌کند. او سابقه بازی در تیم‌هایی مانند اینتر، میلان، منچسترسیتی، لیورپول، نیس، برشا و مونتزا را دارد اما هرگز نتوانست انتظاراتی که از او می‌رفت را برآورده کند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.