رئیس هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن می‌گوید سبزپوشان در شرایط استثنایی ناچار به انتخاب رنگی خاص برای البسه خود مقابل تراکتور شدند.

مرتضی موسوی زنوز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی پُرگل ذوب‌آهن مقابل تراکتور در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر، اظهار داشت: خدا را شکر. قبلاً هم گفته بودم فوتبال دو چهره خوب و بد دارد و بعضی روزها چهره خوبش و بعضی وقت‌ها چهره بدش را نشان می‌دهد. ما در نیم‌فصل دوم شروع خوبی نداشتیم، اما مقابل تراکتور با زحماتی که کشیده شد شاهد روی خوش فوتبال بودیم. فعلاً شرایط خوب است و امیدواریم همین روند ادامه پیدا کند.

مدیرعامل باشگاه درباره پاداش بازیکنان تصمیم می‌گیرد وی در پاسخ به این سؤال که آیا برای بازیکنان ذوب‌آهن بعد از کسب پیروزی مهم مقابل تراکتور و پیش از دربی اصفهان پاداشی در نظر گرفته می‌شود، تصریح کرد: مدیرعامل باشگاه برای بازیکنان و اعضای تیم پاداش در نظر می‌گیرد. عصر امروز با مدیرعامل باشگاه جلسه داریم و تکلیف این موضوع آنجا روشن خواهد شد. به نظرم شاهد بازی جانانه‌ای از تیم ذوب‌آهن بودیم و زیر نظر سرمربی محترم بازی خوبی ارائه کردیم. البته این سبک بازی از ذوب‌آهن تعجب‌برانگیز نیست. اصل بازی سبزپوشان همین سبکی بود که مقابل تراکتور شاهد بودیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن راجع به اینکه آیا امکان اعلام پاداش در صورت پیروزی مقابل سپاهان یا پرداخت بخشی از قرارداد برای تزریق روحیه پیش از این بازی حساس وجود دارد، خاطر نشان کرد: به هر حال دربی همیشه حساس و مهم است. سعی ما بر این است که برای پیروزی در این دیدار هم پاداش تعیین کنیم. از نظر مالی ما عقب نیستیم و وضعیت خوبی داریم.

ماجرای تغییر رنگ لباس ذوب‌آهن مقابل تراکتور چه بود؟ «لباس ذوب‌آهن مقابل تراکتور، رنگی خاصی داشت. علت این ماجرا چه بود و چرا رنگ سبز همیشگی انتخاب نشد؟»، موسوی زنوز در پاسخ به این پرسش تسنیم، گفت: قرار بود در این بازی تیم ما لباس سفید بپوشد، اما در جلسه هماهنگی پیش از بازی عنوان شد که دروازه‌بان رقیب قصد دارد لباس سفید بپوشد. آنها گفتند ما میزبان هستیم و حق ماست که رنگ لباس‌مان را تعیین کنیم. ظاهراً معتقد بودند که پورحمیدی با لباس سفید کلین‌شیت انجام می‌دهد. لباس سبز ما در شرایط استثنایی انتخاب شد. این موارد سلیقه‌ای است و گاهی تیم لباس سبز می‌پوشد و گاهی یک طیف دیگر از رنگ سبز.

دلیل نقص فنی پرواز ذوب‌آهن وی در مورد نقص فنی هواپیمای ذوب‌آهن بعد از بازی تراکتور اظهار داشت: مشکل خاصی نبود. قبل از پرواز، ظاهراً ترمز هواپیما مشکل پیدا کرده بود که با درایت و مهارت خلبان، مشکل حل شد. اعضای تیم به سالن فرودگاه منتقل و بعد از چند ساعت با پروازی از همان شرکت راهی اصفهان شدند. بعد از نقص فنی با اعضای تیم در تماس بودم، خوشبختانه مشکلی از این نظر وجود نداشت.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.