اصغر قهرمانی مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی فوتسال از آمادگی کامل گلرهای تیم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، اصغر قهرمانی با اشاره به اینکه در طول اردوهای گذشته دروازه‌بان‌های مختلفی دعوت و مورد آزمایش قرار گرفتند گفت: رویکرد ما سنجش تمام پتانسیل‌های باشگاهی بود، هیچ استعدادی را نادیده نگرفتیم، جوان‌ترها را برای کسب تجربه و آماده‌سازی در کنار با سابقه‌ها برای آینده دعوت کردیم و در آخر به دو گزینه نهایی رسیدیم.

«قهرمانی» که خود چند بار با تیم ملی فاتح جام ملت‌های آسیا شده، گفت: تورنمنت‌هایی مثل جام ملت‌های آسیا بسیار پر فشار و نزدیک است، حق اشتباه نداریم و پستی مانند دروازه‌بانی جایی برای ریسک نیست، باقر محمدی و سعید مؤمنی از بالاترین استانداردهای لازم برای این مسابقات برخوردار هستند، البته این به معنی نفی توانمندی سایر دروازه‌بان‌ها نیست و آنها همیشه رصد خواهند شد.

وی افزود: در فوتسال مدرن، نقش دروازه‌بان صرفاً ایستادن در قفس توری و مهار ضربات حریف نیست، بلکه بازی با پا و مهارت مشارکت در بازی از فاکتورهایی است که دروازه‌بان‌های سطح بالا باید داشته باشند، امیدواریم در باشگاه‌ها روی این اصل کلیدی هم تمرکز شود تا دروازه‌بان‌های بیشتری با استانداردهای جهانی داشته باشیم.

وی در پایان بیان داشت: به امید خدا درون دروازه در این تورنمنت مشکلی نخواهیم داشت و گلرها مثل سایر بازیکنان برای کسب عنوان قهرمانی هم قسم شده‌اند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.