سرمربی تیم ملی فوتسال ایران بر تلاش بازیکنانش برای کسب عنوان قهرمانی جام ملت های آسیا تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، وحید شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال ایران در آستانه برگزاری مسابقات جام ملت‌های آسیا و در حاشیه تمرین تیم ملی گفت: آخرین جلسه تمرین قبل از اعزام به جام ملت‌های آسیا در تایلند برگزار شد و این دوره به دلیل اینکه حکم انتخابی جام جهانی است اهمیت ویژه ای دارد و گواه آن هم این است که بسیاری از تیم‌ها از ۲ هفته قبل از شروع جام به تایلند رفته‌اند، اردوها و بازی‌های تدارکاتی زیادی برگزار کردند و همه تیم‌ها به دنبال کسب سهمیه جام جهانی هستند.

وی تصریح کرد: شیرمردهایی که در تیم ما هستند فقط به دنبال این هستند که بهترین نتیجه را کسب کنند. پیش از هر چیز برای این بازیکنان ارزوی سلامتی کنیم که بتوانیم همه آنها را در مسابقات در اختیار داشته باشیم و در جام ملت‌ها هم ابتدا سهمیه جام جهانی را کسب کنیم و سپس با تلاشی که می‌کنند قهرمانی آسیا را از ژاپن پس بگیرند.

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: پیش از سفر به بانکوک به زیارت حرم حضرت علی ابن موسی الرضا رفتیم و با شرایط روحی و انگیزشی بالایی در بازی‌ها شرکت خواهیم کرد و برای اعاده حیثیت به تایلند خواهیم رفت و تا آخرین لحظه دست از تلاش بر نمی‌داریم.

تیم ملی فوتسال ایران از ۲۹ فروردین در مسابقات جام ملت‌های ۲۰۲۴ آسیا به میزبانی تایلند شرکت خواهد کرد و در مرحله گروهی با تیم‌های افغانستان، کویت و بحرین هم گروه است. برنامه دیدارهای ایران در جام ملت‌های آسیا مسابقات به شرح زیر است:

پنجشنبه ۳۰ فروردین

* ایران – افغانستان، ساعت ۱۲:۳۰

شنبه اول اردیبهشت

* بحرین – ایران، ساعت ۱۷:۳۰

دوشنبه ۳ اردیبهشت

* ایران – کویت، ساعت ۱۷:۳۰

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.