بازیکن تیم ملی فوتسال ایران بر این نکته تاکید کرد که تیم ملی ایران متکی به یک بازیکن نیست و با آمادگی کامل در جام ملت های آسیا شرکت خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی خلیلوند بازیکن ۲۵ ساله تیم ملی فوتسال ایران در خصوص شرایط تیم ملی در آستانه جام ملت‌های آسیا گفت: وحید شمسایی به من اعتماد داشت و خدا را شاکرم که شرایط خوبی داریم و تیم آماده‌ای داریم. با اینکه حسین طیبی به بازی‌ها نمی‌رسد و بازیکنانی هم حضورشان به دلیل مصدومیت قطعی نیست اما تیم ملی ایران به نفرات متکی نیست و در مجموع تیم خوبی داریم که در این مدت به هماهنگی کامل رسیدیم.

او گفت: یکی از حسن‌ها وحید شمسایی این است که من را در بازی‌ها آزاد گذاشته است اما بر این نکته تاکید دارد که در زمین به کارهای ریسکی دست نزنیم و به همین دلیل شرایط راحتی دارم و در تورنمنت ویتنام هم عملکرد خوبی داشتم و تلاش می‌کنم که در جام ملت‌های آسیا هم همین روند را دنبال کنم.

او در پایان گفت: در آستانه جام ملت‌های آسیا از مردم و اهالی فوتسال می‌خواهم که برای ما دعا کنند و اگر این جام را که در دوره قبل از دست دادیم دوباره به ایران برگردانیم کمک زیادی به فوتسال و ورزش کشور می‌کند. این جام باید به ما برسد و پیش زمینه‌ای باشد برای جام جهانی که بتوانیم روی سکو قرار بگیریم.

تیم ملی فوتسال کشورمان از ۲۹ فروردین در مسابقات جام ملت‌های ۲۰۲۴ آسیا به میزبانی تایلند شرکت خواهد کرد و در مرحله گروهی با تیم‌های افغانستان، کویت و بحرین هم گروه است. برنامه دیدارهای ایران در جام ملت‌های آسیا مسابقات به شرح زیر است:

پنجشنبه ۳۰ فروردین

* ایران – افغانستان، ساعت ۱۲:۳۰

شنبه اول اردیبهشت

* بحرین – ایران، ساعت ۱۷:۳۰

دوشنبه ۳ اردیبهشت

* ایران – کویت، ساعت ۱۷:۳۰

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.