دروازه‌بان برزیلی تیم فوتبال نساجی در دیدار برابر سپاهان بهترین بازیکن بود و توانست بارها مانع از گلزنی زردپوشان شود.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال سپاهان و نساجی در هفته بیست و سوم لیگ برتر روز گذشته جمعه ۲۴ فروردین در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافت.

نساجی در بازی رفت هم توانسته بود سپاهان را در قائمشهر با نتیجه یک بر یک متوقف کند و شاگردان «ژوزه مورایس» حسرت پیروزی برابر این تیم را در فصل بیست و سوم داشتند. یکی از بازیکنانی که در دیدار روز گذشته نقش پررنگی در کسب نتیجه تساوی برای نساجی داشت، «لوان پولی» دروازه‌بان برزیلی این تیم بود.

«پولی» در برابر سپاهان ۴ سیو موفق را از خود به جای گذاشت و توانست از سایت‌های آماری نمره خوب ۹۹/‌‬ ۷ از ۱۰ را کسب کند. این دروازه‌بان که پس از مصدومیت علیرضا رضایی توسط باشگاه نساجی خریداری شد در دیدار اول خود برابر ملوان دروازه خود را باز شده دید اما در دومین بازی خود توانست برابر سپاهان که یکی از مدعیان قهرمانی در این فصل نیز به شمار می‌رود دروازه خود را بسته نگه دارد.

نساجی که در انتهای جدول قرار دارد، تا پایان مسابقات ۷ بازی بسیار مهم و حساس را در پیش دارد که عملکرد خوب «پولی» باعث شده تا هواداران و ساکت الهامی به این دروازه‌بان امیدوار باشند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.