دانیال اسماعیلی فر در دو دیدار اخیر پرسپولیس نتوانست پاس منجر به گلی را برای هم تیمی های خود ارسال کند و همین موضوع باعث سبقت همتای استقلالی او شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ملوان روز گذشته جمعه ۲۴ فروردین در هفته بیست و سوم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با نتیجه با یک گل برای پرسپولیس به پایان رسید تا این تیم در جدول رده بندی به امتیاز ۴۹ دست یابد.

عیسی آل کثیر روی پاس مهدی ترابی در دقیقه ۴۹ موفق شد تنها گل این بازی را برای تیم خود به ثمر برساند. در جدول بهترین پاسورهای لیگ برتر تا پایان هفته بیست و سوم، «ریکاردو آلوز» هافبک تراکتور با ۹ پاس گل در صدر قرار دارد، دانیال اسماعیلی فر که پیش از دیدار با ملوان توانسته بود با ۶ پاس گل در رده دوم برترین پاسورهای لیگ قرار بگیرد با پاس گلی که ابوالفضل جلالی مدافع استقلال تهران به «گوستاوو بلانکو» داد و زمینه ساز پیروزی تیمش برابر آلومینیوم شد این بازیکن توانست جای مدافع پرسپولیس را در رده دوم بگیرد. آخرین پاس گل اسماعیلی فر به هفته نوزدهم برابر فولاد خوزستان بر می‌گردد که توانست دو پاس از ۴ گل تیمش را به نام خود به ثبت برساند.

در پایان هفته بیست و سوم، «آلوز» با ۹ پاس گل کماکان در رده نخست قرار دارد، ابوالفضل جلالی و دانیال اسماعیلی فر نیز به ترتیب با ۷ و ۶ پاس گل در رده‌های بعدی قرار دارند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.