مدافع - هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در پی برتری مقابل ملوان از مشکلات مالی سرخپوشان صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، دانیال اسماعیلی‌فر پس از پیروزی پرسپولیس مقابل ملوان بندر انزلی اظهار داشت: خدا را شکر نتیجه باب میل بود. چند بازی آخر همیشه حساسیت خودش را دارد و مهم بردن است و در کنار آن بازی زیبا؛ متأسفانه امروز خوب بازی نکردیم، ولی خدا را شکر بردیم.

وی در مورد رقابت پرسپولیس و استقلال برای قهرمانی گفت: پا به پای هم پیش می‌رویم و امیدوارم هر تیمی لیاقت دارد قهرمان شود.

مدافع - هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در مورد صحنه مشکوک خطای عالیشاه روی عمری گفت: فکر نمی‌کنم خطا شده باشد،‌ چون تکل زد و توپ را گرفت.

اسماعیلی‌فر راجع به تمدید قراردادها در تیم پرسپولیس نیز توضیح داد: تا این لحظه یک کلمه در مورد تمدید با من صحبت نشده است. من هیچ نقشی درباره تمدید قرارداد ندارم، باشگاه و سرمربی آینده تیم نقش دارند. باید ببینیم شرایط چطور پیش می‌رود، اما اینطور که می‌بینم مسائل مهم‌تری از تمدید قراردادها وجود دارد که پیگیر نیستند. مسئله دیگری هم که وجود دارد این است که برای تمدید باید راهکارهایی وجود داشته باشد که حداقل تسویه سال گذشته و امسال را بدهند که فاجعه بوده است. الان طوری که شده است که به آپشن فصل قبل فکر نمی‌کنیم.

وی افزود: دریافتی ما ۳۵ درصد است. شما چطور می‌خواهید به بازیکنی که ۳۵ درصد گرفته درخواست تمدید بدهید؟ بله ما عاشق پرسپولیس هستیم و حاضریم مفتی بازی کنیم. من حاضرم همه قراردادم را ببینند؛ فکر می‌کنم من ششمین یا هفتمین بازیکن از لحاظ قرارداد بین همه دفاع راست‌های لیگ هستم. درست است در پرسپولیس مهم لوگو و باشگاه است، ولی آدم هم یک شأن دارد. شما اگر شأن بازیکن پرسپولیس را حفظ نکنید قطعا شأن باشگاه را هم حفظ نمی‌کنید.

مدافع - هافبک تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: امیدوارم کاری کنند و دریافتی ما را به حدی برسانند که برای تمدید بیاییم. هر چند احساس می‌کنم ما را نمی‌خواهند چون یک کلمه در مورد این قضیه با ما صحبت نمی‌کنند و می‌گویند فردا و فردا. با این شرایط فکر نمی‌کنم بازیکنی را که حقش است اینجا نگه دارند. ما که دوست داریم بمانیم، چون هر بازیکنی در استقلال و پرسپولیس اولویتش این تیم‌هاست. من این تیم را دوست دارم و همه آرزویش دارند اینجا باشند، اما مدیریت تیم هم باید هم‌شکل بازیکنان باشد و هر کسی کار خودش را درست انجام دهد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.