دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال گفت: هواداران ما بدانند بعضی تلاش‌ها برای حل مشکلات این تیم بیهوده است چرا که استقلال را نمی‌خواهند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سیدحسین حسینی پس از پیروزی استقلال مقابل آلومینیوم گفت: می‌دانستیم بازی سختی در پیش داریم، آمده بودیم که هفته گذشته را جبران کنیم و خداراشکر که توانستیم بازی را ببریم.

وی درباره حواشی به وجود آمده در پایان بازی و حضور جیمی جامپ دختر در زمین عنوان کرد: خیلی ناخواسته بود و من که ۱۰۰ دقیقه بازی کردم نمی‌توانم جیمی‌جامپ را کنترل کنم، آن خانم ناخواسته به سمت من آمد و منظور خاصی نداشتم.

دروازه‌بان استقلال تصریح کرد: دوست و دشمن نمی‌خواهند استقلال قهرمان شوند. هنوز ۴۰ درصد از قرارداد فصل قبل را طلب داریم، ما چه زمانی باید بگیریم؟ گفتند قراردادمان بالاست، مگر امسال کم نکردیم چرا قرارداد ما را نمی‌دهند؟ الان خانواده ما تحت فشار و استرس است، چه کسی می‌آید جواب بدهد؟ مطمئن باشید این شرایط اگر برای تیم رقیب بود از صندوق این طرف و آن طرف پول‌شان را می‌دادند و همه‌جوره ساپورت می‌کردند که آن تیم قهرمان شود. ما خودمان هستیم و خودمان، هر بازی می‌جنگیم، هوادار نتیجه را می‌بیند، هفته گذشته که مساوی کردیم، کسی یادش نبود که ۲۲ هفته گذشته با چه شرایطی جنگیدیم اما همه مساوی را یادشان ماند.

وی ادامه داد: نمی‌دانم خطیر تلاش می‌کند یا نه، اما تا چه زمانی باید صبر کنیم. ماشاریپوف پیش من آمده و می‌گوید که چند بازی گذشته که ما بردیم، مگر من جزو بازیکنان تیم نبودم که به من پاداش ندادند. بلانکو ۴ ماه است که حقوق نگرفته است. صددرصد مشکل داریم و نمی‌دانیم کدام را درست کنیم. دم بازیکنان ما گرم، اینها بامعرفت‌ترین بازیکنان تاریخ باشگاه استقلال هستند. هر کس دیگری جای آنها بود نمی‌گذاشت مدیریت یک روز هم در این باشگاه بماند.

حسینی عنوان کرد: تیم‌های دیگر و تیم رقیب ما پول سال گذشته و امسال‌شان را گرفتند و بعد از هر بازی هم می‌گویند ما مشکل داریم. چه زمانی می‌خواهند مشکل تیم را حل کنند. من به خطیر هم گفتم، او می‌گوید نداریم ولی ما باید چه کار کنیم. اگر این‌طور بود همان اول می‌گفتند مجانی حاضر بودیم بازی کنیم. حداقل روی این پول حساب نمی‌کردیم.

حسینی در واکنش به این موضوع که استقلال با اسپانسرهای مختلف قرارداد بسته است، خاطرنشان کرد: این سوال ما هم هست، این همه اسپانسر قرارداد بستیم روی لباس و پشت لباس و پایین و بالا اسپانسر زدیم اما ۴۰ درصد قرارداد گرفتیم. به هواداران استقلال می‌گویم که فقط و فقط برای آنها می‌جنگیم و اگر این تیم هوادار نداشت مطمئن باشید نابود می‌شود. نمی‌دانم چه زمانی قرار است مشکلات حل شود. این قول را می‌دهیم که تا لحظه آخر برای هواداران می‌جنگیم و تنها هدف ما هم این است که آنها را خوشحال کنیم. آقای هوادار، این تیم را نمی‌خواهند، فکر می‌کنم بعضی از تلاش‌ها بیهوده است.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.