مربی تیم فوتبال استقلال گفت: در بازی پرسپولیس با ملوان اشتباه داوری به سود پرسپولیس بود ولی داوران به ضرر ما قضاوت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از اراک، محمد نوازی پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل آلومینیوم اراک در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر گفت: با همت بازیکنان بازی خوبی انجام دادیم و توانستیم سه امتیاز را بگیریم، ولی کمی حساسیت روی تیم ما زیاد شده است. بخشی از طرف باشگاه و بخش دیگر از داوری است. مطالبات فصل گذشته بازیکنان داده نشده است و بیشترشان ناراحت هستند.

وی با انتقاد از داوری‌ها تصریح کرد: تا چه زمانی قرار است بازی‌ها بدون کمک داور ویدویی VAR ادامه پیدا کند؟ در بازی پرسپولیس و ملوان، داور گل آفساید پرسپولیس و همینطور پنالتی برای ملوان نگرفت. یکبار هم به سود ما اشتباه کنند، همیشه ما باید علیه ما اشتباه کنند؟ دوست ندارند تیم ما قهرمان شود. کسانی که در هر اتفاقی که به ضرر ما تصمیم می‌گیرند، کاری نمی‌کنند. قبل از بازی، قانون وجود دارد که زمین را آب دهند، ولی در بازی امروز این کار را نکردند.

مربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که سال گذشته در اراک حضور داشت و آیا زمین را آب نمی‌دادند، گفت: همیشه آب می‌دادند و خودم هم اینجا حضور داشتم. فوتبال برای همه است و باید تلاش کنیم شرایط بهتر شود، نه اینکه دنبال چنین مشکلاتی باشیم.

نوازی

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.