هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: یکسری اتفاقات در استقلال می‌افتد که از دیدن آنها مغزم سوت می‌کشید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، مهرداد محمدی پس از برتری یک بر صفر استقلال مقابل آلومینیوم اراک در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر گفت: بازی خوبی به خصوص در نیمه اول انجام دادیم. کنترل بازی در دست ما بود و خدا را شکر توانستیم دل هواداران را شاد کنیم.

وی در مورد انتقاد کادرفنی و بازیکنان از مدیریت باشگاه استقلال عنوان کرد: یکسری مشکلات را در باشگاه می‌بینم که روی تیم تأثیر می‌گذارد. در مسیر قهرمانی نه تنها حمایت نمی‌شود، بلکه کم کاری می‌کنند. در ابتدای فصل یکسری مشکلات دیدم که مغز آدم سوت می‌کشید. در کورس قهرمانی قرار داریم ولی کسی از باشگاه نمی‌آید به ما سر بزند. نمی‌دانم استقلال چه باشگاهی است ولی دلم برای هوادار این تیم می‌سوزد. ابتدای فصل قراردادم را کم کردم تا مشکل تیم حل شود ولی نه تنها حل نشد، بلکه بدتر هم شد.

هافبک استقلال در مورد اینکه نیمکت‌نشینی چند هفته گذشته او به دلیل این مسائل بود، گفت: تصمیم کادرفنی بود که بیرون بنشینم و تیم هم نتیجه گرفت و احترام می‌گذارم. مشکلی نمی‌بینم و بازیکن حرفه‌ای هستم و به تصمیم سرمربی احترام می‌گذارم. اهل مصاحبه نیستم ولی یکسری چیزها می‌بینم که اعصابم خرد می‌شود و باید یکسری چیزها را گفت. ما را با بقیه تیم‌ها مقایسه کنید، من ۳۸،۳۹ درصد پول گرفتم. برای من مهم نیست ولی بچه‌های دیگر از سال گذشته پول نگرفته‌اند.

محمدی در رابطه با شانس قهرمانی استقلال خاطرنشان کرد: تلاش‌مان را می‌کنیم ولی انتظارمان خیلی بیشتر از اینهاست. صحبتی با علی خطیر ندارم ولی دوست دارم تیم حمایت شود. با این روند، به مشکل می‌خوریم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.