بازیکن تیم فوتبال استقلال می‌گوید در حالی که تیمش برای قهرمانی می‌جنگد، اما عدم تفاهم بین مدیر و مربی و مشکلات مالی آبی‌پوشان را مشکل مواجه می‌کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، زبیر نیک‌نفس بعد از پیروزی استقلال مقابل آلومینیوم اراک در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر، اظهار داشت: چند حاشیه در نیمه اول و ابتدای نیمه دوم وجود داشت که من متوجه نشدم، چرا این موارد وجود دارد. چیز خاصی متوجه نشدم، ولی داوری می‌توانست کمی بهتر باشد.

وی با ارزیابی تیم آلومینیوم اراک، تصریح کرد: آلومینیوم تیم خوبی بود. آقای حسینی همیشه تیم‌های جوان و خوبی دارد و بازی مقابل آنها سخت است.

هافبک تیم فوتبال استقلال با اشاره به حمایت تماشاگران از این تیم تصریح کرد: خدا را شکر که هواداران ما را حمایت کردند و شرمنده آنها نشدیم و توانستیم برنده بازی باشیم.

نیک‌نفس در مورد اینکه در ترکیب اصلی تیمش جایگزین مهدی مهدی‌پور بازیکن مصدوم آبی‌پوشان شده بود، گفت: اولاً که برای مهدی مهدی‌پور آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم زودتر بازگردد. همه بچه‌ها برای او ناراحت شدیم و کادر فنی صلاح دانست که من بازی کنم. تلاش می‌کنم که جواب اعتمادشان را بدهم. من هر جا (هر پستی) بگویند بازی می‌کنم.

وی همچنین یادآور شد: این تیم از ابتدای فصل در صدر جدول است، اما شرایط خوب نیست. این تیم به نظر من لایق احترام و حمایت بیشتری است. باشگاه باید کمی بیشتر هوای ما را داشته باشد. ما روزهای سختی را می‌گذرانیم. منظورم بابت مشکلات در شرایط مالی و همه چیز است. فکر می‌کنم لایق احترام و حمایت بیشتری هستیم. ما از سال گذشته طلب داریم و از امسال عقب هستیم. حالا یکسری مسائل دیگر هم هست. امیدوارم شرایط یک جوری باشد که تیم آرامش داشته باشد و در زمین با خیال راحت برای هواداران بجنگیم.

بازیکن استقلال در مورد تأثیر عدم همدلی بین مدیریت و کادر فنی این باشگاه گفت: برای قهرمانی، شما یادتان می‌آید دو سال پیش چه تفاهمی بین مدیریت و مربی بود. ما هم برای اینکه بتوانیم در زمین تمرکز صد درصدمان را بگذاریم به حمایت بیشتری نیاز داریم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.