سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: هر هفت بازی باقیمانده برای ما حکم فینال را دارد و تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم که در پایان فصل شرایط خوبی را در جدول داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رضا عنایتی پس از تساوی ۲-۲ پیکان مقابل مس رفسنجان در نشست خبری اظهار داشت: در ابتدا تشکر ویژه‌ای از باشگاه خوب مس و مردم رفسنجان دارم، ما از محبت آنها لذت بردیم. مس رفسنجان یک باشگاه حرفه‌ای است. من وقتی به این شهر می‌آیم از همه شرایط آن لذت می‌برم. ما باید در دو جبهه می‌جنگیدیم. من در کرمان تجربه بازی دارم و می‌دانم که در ۳۰، ۴۰ دقیقه آغازین بازی شرایط جوی سنگین است که تیم‌ها خیلی اذیت می‌شوند. در جبهه دوم هم باید مقابل تیم بسیار خوب مس بازی می‌کردیم که مربی و بازیکنان کاربلدی دارد. به همین دلیل کار بسیار سختی داشتیم، اما خدا را شکر که با تلاش بچه‌های تیم توانستیم به یک امتیاز برسیم و دست خالی برنگردیم. به نظر من هر دو تیم فرصت‌ داشتند تا برنده شوند، اما این را هم باید بگویم که مالکیت توپ بیشتر در اختیار مس بود.

وی ادامه داد: همانطور که گفتم مالکیت توپ بیشتر در اختیار مس بود، اما در کل امروز امتحان خوبی برای ما بود و بازی خوب و فشرده‌ای بود تا برای ادامه لیگ آماده شویم. هر هفت بازی باقیمانده برای ما حکم فینال را دارد و تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم که در پایان فصل شرایط خوبی را در جدول داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در واکنش به اتفاقات آخر مسابقه عنوان کرد: آخر بازی اتفاقی نیفتاد و همه یکدیگر را بغل کردیم و رفتیم. به نظر من درباره سایر مسائل صحبت نکنیم، بهتر است. من این موضوع را پای باشگاه حرفه‌ای مس نمی‌گذارم. بعضی اوقات این اتفاق می‌افتد و طبیعی است. اینکه بازیکن با نیمکت صحبت کند خیلی حرفه‌ای نیست و ما نمی‌خواهیم درباره آن صحبت کنیم. امروز اتفاق جذابی برای ما افتاد و دو بازیکن جوان‌مان را وارد زمین کردیم که انصافاً به آرش هاشمی و ابوالفضل زمانی افتخار کردم. امروز خیلی امیدوار شدم، فلسفه پیکان این است که بازیکن جوان داشته باشد و ما امیدواریم این راه را ادامه دهیم و بتوانیم در بازی‌های بعدی هم از آنها استفاده کنیم.

عنایتی درباره اعتراضش به داوری خاطر نشان کرد: باید فیلم مسابقه را ببینم. در شرایط مسابقه احساس کردیم که در نیمه اول روی حامد پاکدل پنالتی شد. برای ما خیلی تأسف‌بار است که کشورهای خیلی پایین‌تر از ما به سیستم VAR مجهز شدند، ولی هنوز ما در ایران از این امکان بی‌بهره هستیم. مطمئن باشید اگر سیستم ویدیویی به ورزشگاه‌ها بیاید نیمکت‌ها آرام می‌شود و داوران با اعتمادبه‌نفس بیشتری سوت می‌زنند و این حاشیه‌ها کمتر می‌شود. لیگ به هفته‌های آخر که می‌رسد، همه بازی‌ها حساس‌ می‌شوند. در پایین جدول پنج شش تیم و در بالای جدول هفت هشت تیم درگیر هستند. می‌طلبد که همت خوبی به خرج دهیم که این سیستم وارد شود تا همه با آرامش خاطر به کار فنی خود بپردازند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در پایان راجع به بازیکن رفسنجانی تیمش (علی‌اصغر صادقی) خاطر نشان کرد: موقعی که من در تیم امید حضور داشتم، او را به تیم امید دعوت کردم. علی‎اصغر بازیکن فوق‌العاده باکیفیتی است و من به او کاملاً اعتماد دارم. او سرشار از استعداد است و با نظر خود من به پیکان آمد. ما مثل علی‌اصغر ۱۴، ۱۵ بازیکن داریم که در هر بازی شاید چهار پنج بازیکن فرصت بازی پیدا می‌کنند. ‌دوست داریم موفقیت جوانان را ببینیم و لذت ببریم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.