نیمه اول دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و ملوان با تساوی به پایان رسید تا سرخپوشان در نیمه دوم کار سختی برای گرفتن سه امتیاز داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، آخرین دیدار از هفته بیست و سوم رقابت های فوتبال لیگ برتر از ساعت ۲۰ امروز جمعه (۲۴ فروردین) بین تیم های پرسپولیس و ملوان بندرانزلی به قضاوت پیام حیدری در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

ترکیب پرسپولیس

امیررضا رفیعی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، گئورگی گولسیانی، عبدالکریم حسن، دانیال اسماعیلی‌فر، مسعود ریگی، سروش رفیعی، اوستون اورونوف، مهدی ترابی، امید عالیشاه و عیسی آل‌کثیر.

سرخپوشان طبق پیش بینی

شاگردان اوسمار که در حضور تماشاگران خود گام در میدان گذاشته بودند طبق پیش بینی ها کار را هجومی آغاز کردند و حملاتی را روی دروازه انزلی چی ها پی ریزی کردند تا خیلی زود به گل برسند و اجازه شکل گیری به تیم مهدی تارتار را ندهند اما دفاع کم اشتباه ملوان این اجازه را به آنها نداد.

متعادل و کم موقعیت

روند بازی در دقایق میانی نیمه اول متعادل و همراه با پاس های پرتعداد بازیکنان دو تیم بود اما موقعیت خطرناکی روی دروازه ها ایجاد نشد. در دقیقه ۲۳ پاس اشتباه گولسیانی دروازه پرسپولیس را با خطر مواجه کرد اما قبل از بازیکنان ملوان این رفیعی بود که به توپ رسید و آن را دور کرد.

ضد حمله تماشایی پرسپولیس

در دقیقه ۲۵ پرسپولیسی ها که از سوی بازیکنان ملوان تحت پرس شدید قرار گرفته بودند، با حرکت تکنیکی سروش رفیعی از این پرس خارج شدند و در یک ضد حمله توپ را به ترابی رساندند که این بازیکن با حرکتی چند متری یک موقعیت خوب را ایجاد کرد اما ضربه عالیشاه به پای مدافع ملوان برخورد کرد و ثمری برای سرخ ها نداشت. چند دقیقه بعد تکرار این موقعیت بازهم برای پرسپولیس گل به همراه نداشت.

بازی بسته ملوان کار را سخت کرد

ملوانی ها که با نتایج رقم خورده سپاهان و تراکتور شانس رسیدن به رده سوم جدول رده بندی را داشتند، بازی بسته و تدافعی را در دستور کار قرار دادند و دقایق زیادی را بدون اشتباه بازی کردند. همین امر کار سرخپوشان برای رسیدن به گل را سخت کردند.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.