بازیکنی که تا پیش از این به صورت قرضی برای نراتزوری بازی می‌کرد به واسطه تحقق یکی از شروط مندرج در قراردادش با این تیم، بازیکن قطعی آبی‌و‌مشکی‌پوشان شهر میلان شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از اسکای اسپورت ایتالیا؛ پیروزی شب گذشته (دوشنبه) تیم فوتبال اینتر برابر امپولی در هفته سی‌ام سری A ایتالیا، علاوه بر اینکه این تیم را یک قدم دیگر به اسکودتو نزدیک کرد، برای این تیم دو پیامد مهم داشت. پیامد اول قطعی شدن حضور این تیم در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا بود. اینتر در فاصله ۸ هفته به پایان فصل، اختلاف خود با رُم تیم پنجم جدول را به ۲۷ امتیاز افزایش داد و به این ترتیب خروجش از جمع ۴ تیم بالای جدول تا انتهای فصل جاری را غیرممکن کرد و این به معنای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده برای تیم تحت هدایت سیمونه اینزاگی بود.

پیامد دوم اما ملزم شدن نراتزوری به خرید قطعی بازیکن قرضی‌اش از موناتزا یعنی کارلوس آگوستو بود. در واقع به موجب بند موجود در قرارداد انتقال قرضی بازیکن از مونتزا به اینتر؛ با راهیابی آبی‌ومشکی‌پوشان به لیگ قهرمانان، آنها می‌بایست بال برزیلی‌ ۲۵ ساله‌ مونتزا را با پرداخت ۷.۵ میلیون یورو از این تیم بخرند. این در حالیست که اینتر برای قرض گرفتن او از مونتزا، ۴.۵ مییلیون یورو پرداخته است.

کارلوس آگوستو تابستان سال گذشته به اینتر پیوست و تا الان برای این تیم ۳۸ بازی انجام داده که ۲۹ مورد آن در سری A همچنین ۷ مورد دیگر در لیگ قهرمانان و مابقی آن در جام حذفی و سوپرجام ایتالیا بوده است.

قرارداد دیگر بازیکن قرضی اینتر از بولونیا یعنی مارکو آرناتوویچ نیز پیشتر و در بازی با رُم که با نتیجه ۴ بر یک به سود اینتر خاتمه یافت، قطعی شد؛ اگرچه گفته می‌شود سران اینتر از عملکرد او راضی نبوده و به دنبال راهی برای فروش مهاجم اتریشی در پنجره تابستانی هستند. نراتزوری در این زمینه به دنبال یافتن تیمی در لیگ عربستان برای خرید آرناتوویچ است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.