بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال برزیل این روزها در زندان می‌تواند با زندانیان فوتبال بازی کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از Relevo؛ روبینیو بازیکن پیشین تیم ملی برزیل و رئال مادرید که به دلیل تجاوز گروهی در یکی از زندان‌های کشورش دوران محکومیت خود را می‌گذراند، می‌تواند با زندانیان فوتبال بازی کند و در مسابقات داخلی حضور یابد.

روبینیو در ۲۲ مارس به زندان Tremembe در سائوپائولو انتقال یافت. پیش از این دادگاه برزیل حکم داده بود که این فوتبالیست که به طور غیابی به زندان در ایتالیا محکوم شده است باید دوران محکومیت خود را در برزیل سپری کند.

بر اساس این گزارش؛ روبینیو در سلولی به مساحت کمی بیش از ۸ متر مربع زندگی می‌کند که با یک زندانی دیگر مشترک است. مجتمع زندان Tremembe، جایی که روبینیو در آن نگهداری می‌شود، مجهز به زمین‌های فوتبال است که در آن مسابقات قهرمانی بین تیم‌های زندانی برگزار می‌شود.

روبینیو و دوستش ریکاردو فالکو در سال ۲۰۱۷ به دلیل تجاوز گروهی به دختری ۲۳ ساله که در ژانویه ۲۰۱۳ در یک کلوپ شبانه میلان رخ داد، به ۹ سال زندان محکوم شدند. در اکتبر ۲۰۲۲، وزارت دادگستری ایتالیا درخواستی را برای استرداد وی به برزیل ارسال کرد. حکم بازداشت بین‌المللی برای روبینیو صادر شد اما برزیل استرداد شهروندان خود را ممنوع می‌داند. در سال ۲۰۲۳، ایتالیا خواستار گذراندن حکم زندان این بازیکن در کشورش شد.

روبینیوی ۴۰ ساله دو بار قهرمان اسپانیا با رئال مادرید، قهرمان ایتالیا با میلان، دو بار قهرمان جام کنفدراسیون‌ها و قهرمان کوپا آمریکا با تیم ملی برزیل شده است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.