باواریایی‌ها با ثبت هفتمین بازی بدون بردشان در فصل جاری بوندس‌لیگا، این شانس را به صدرنشین جدول رده‌بندی مسابقات دادند تا حاشیه امنیتش را افزایش دهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آغاز هفته بیست‌و‌چهارم بوندس‌لیگای آلمان، شب گذشته (جمعه) تیم فوتبال بایرن مونیخ میهمان فرایبورگ بود که این بازی با تساوی ۲-۲ خاتمه یافت.

بایرن مونیخ در حالی برای هفتمین بار در این فصل بوندس‌لیگا امتیاز از دست داد که پس از دریافت گل نخست در دقیقه ۱۲ از سوی کریستین گونتر، کامبک زد و با گل‌های ماتیس تل در دقیقه ۳۵ و جمال موسیالا در دقیقه ۷۵ وردق را به سود خود برگرداند.

با این حال مردان توماس توخل نتوانستند هجدهمین پیروزی فصل‌شان را جشن بگیرند، چرا که سه دقیقه به پایان وقت‌های معمول مسابقه، برای دومین بار دروازه‌شان توسط لوکاس هولر باز شد و این گل در نهایت حکم به تقسیم امتیازات داد.

بایرن مونیخ اگرچه با این تساوی یک امتیاز به امتیازات قبلی‌اش اضافه کرد و ۵۴ امتیازی شد اما در صورت پیروزی بایرلورکوزن صدرنشین در خانه کلن - دیداری که یکشنبه از ساعت ۱۸ به وقت تهران برگزار خواهد شد - اختلاف باواریایی‌ها با صدر جدول به ۱۰ امتیاز افزایش پیدا خواهد کرد و این در شرایطی است که ۱۰ هفته دیگر به پایان مسابقات باقی است.

امروز چند بازی دیگر در بوندس‌لیگا برگزار می‌شود که برنامه آنها به شرح زیر است:

ماینتس - مونشن‌گلادباخ، ساعت ۱۸ (به وقت تهران) هایندهایم - اینتراخت فرانکفورت، ساعت ۱۸ یونیون برلین - دورتموند، ساعت ۱۸ دارمشتات - آگزبورگ، ساعت ۱۸ بوخوم - لایپزیگ، ساعت ۱۸ ولفسبورگ - اشتوتگارت، ساعت ۲۱

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.