پیشکسوت تیم فوتبال فولاد خوزستان بر این اعتقاد است که سرمربی جوان این تیم آینده خوبی در مربیگری خواهد داشت.

آرش افشین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره ارزیابی عملکرد فولاد با هدایت احمد آل‌نعمه، اظهار داشت: از زمانی که احمد آل‌نعمه به‌عنوان سرمربی فولاد انتخاب شد، عملکرد تیم خیلی خوب شده است. با بازیکنانی که تیم گرفته است تلاش شد نقاط ضعف تیم را تقویت کنند. به نظرم آل‌نعمه آینده خوبی در مربیگری دارد و امیدوارم با همین روند جلو برود.

وی درباره تساوی فولاد و ملوان در هفته هجدهم لیگ برتر خاطر نشان کرد: ملوان امسال تیم خوبی دارد و بازی مقابل آنها آسان نیست. به نظرم فولاد به نسبت تیم خوبی که مقابل‌شان قرار داشت، بازی خوبی ارائه کرد و این یک امتیاز خیلی برای فولاد خوب است.

پیشکسوت باشگاه فولاد خوزستان در پاسخ به این سؤال که آیا پیشنهادی برای دستیاری آل‌نعمه برای وی مطرح شده است، گفت: خیر، پیشنهادی به من ارائه نشده است.

افشین راجع به اینکه چرا تیمی مانند فولاد به سراغ جذب بازیکنان کم کیفیت مانند گادوین منشا می‌رود و علاوه بر هدر رفتن بودجه تیم، باعث سوختن بازیکنان جوان پشت سر وی می‌شود، تصریح کرد: به هر حال بازیکنان با نظر مربیان جذب می‌شوند، اما فولاد همیشه بازیکنان جوان خوبی داشته است و دارد. بازیکنان جوان فعلی تیم باید از فرصت پیش آمده استفاده و بهترین نحو ممکن خودشان را ثابت کنند. البته نباید شرایط نسل طلایی ما در فولاد را با نسل فعلی مقایسه کنید. در زمان ما یک نسلی به فولاد آمد و چند سال باید بگذرد تا چنین بازیکنانی در تیم حاضر باشند.

وی در مورد اینکه چرا با وجود تغییرات مکرر فولاد، شاهد انرژی فصول گذشته در این تیم نیستیم، گفت: ابتدای فصل یکسری حواشی برای فولاد ایجاد شد که تیم را اذیت کرد و تمرکز بازیکنان را از آنها گرفت. در این میان تغییرات زیاد در مدیریت، کادر فنی و... خیلی به تیم کمک نمی‌کند. البته در حال حاضر رضاییان خیلی خوب باشگاه را مدیریت می‌کند. به نظرم فولاد نیاز به ثبات در مدیریت و کادر فنی دارد تا بتواند از این شرایط خارج شود. مردم و هواداران باید به فولاد کمک کنند تا فشار روانی زیادی که در حال حاضر روی بازیکنان وجود دارد، از بین برود و به شرایط پایدار برسد.

پیشکسوت فولاد درباره پیش‌بینی‌اش از جایگاه این تیم در پایان فصل بیست‌وسوم لیگ برتر با توجه به روند فعلی، اظهار کرد: پیش‌بینی جایگاه خیلی سخت است. فعلاً فقط باید این فصل را به شکلی آبرومندانه تمام کنند، چرا که این تیم دیگر شانس قهرمانی یا کسب سهمیه ندارد، اما از فصل بعد باید طوری عمل کنند که مانند گذشته در سطوح بالای لیگ باشند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.