بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس بعد از پیروزی تیمش مقابل ذوب‌آهن از شرایط مالی باشگاه انتقاد و درویش را به تماشای تمرینات سرخپوشان دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، مهدی ترابی بعد از پیروزی پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن در هفته هجدهم لیگ برتر، گفت: خیلی خوب این بازی را آنالیز کرده بودیم و خداراشکر به ۳ امتیاز رسیدیم. به هوادارانمان تبریک می‌گویم. عذرخواهی می‌کنم چرا که می‌توانستیم به گل‌های بیشتری برسیم. خودم در یکی دو صحنه سهل‌انگاری کردم. باز هم تبریک می‌گویم و امیدوارم بازی‌های بعد بتوانیم جبران کنیم.

وی درباره اولین بازی بازیکنان خارجی پرسپولیس، عنوان کرد: بازیکنان خوبی هستند و امیدوارم در ادامه لیگ به ما کمک کنند.

هافبک پرسپولیس با اشاره به بازی امیر رفیعی دروازه‌بان دوم پرسپولیس در غیاب علیرضا بیرانوند، تصریح کرد: به امیر تبریک می‌گویم، بازی قبل مصاحبه کردم و گفتم شگفت‌زده‌تان می‌کند چرا که دروازه‌بان خیلی خوبی است.

ترابی راجع‌ به استقبال کم از بازی ذوب‌آهن و پرسپولیس در هفته هجدهم لیگ برتر، گفت: به خاطر شرایط آب و هوایی بود. ما هم درک می‌کنیم، هوا کمی سرد بود. وظیفه ما این است که از هواداران تشکر کنیم و ممنون هستیم که به ورزشگاه آمدند.

وی در مورد اینکه وضعیت پرسپولیس را بعد از تقابل استقلال و سپاهان اظهار داشت: ما بازی به بازی پیش می‌رویم و به مسابقه خودمان نگاه می‌کنیم. فعلاً به رقبا نگاه نمی‌کنیم و دنبال ۳ امتیاز هر مسابقه هستیم. امیدواریم در پایان فصل با قهرمانی کار را تمام کنیم.

بازیکن پرسپولیس درباره اینکه با وجود هجمه‌های ابتدای کار اوسمار توانست در ۳ هفته ۲ پیروزی کسب کند، گفت: هجمه از طرف چه کسی بود؟ هجمه تو خالی بود ولی تیم عملکرد خوبی داشته است. در بازی اول اگر بدشانسی نمی‌آوردیم و یکسری اتفاقات در آن مسابقه نمی‌افتاد، برنده می‌شدیم. بازی به بازی شرایط‌مان بهتر می‌شود.

ترابی از مسائل مالی گلایه کرد و اظهار داشت: درخواست داریم آقای درویش هر چه زودتر این مشکلات را حل کند. دوست داریم فردا ایشان را سر تمرین حتماً ببینیم و توضیحی برای بچه‌ها بدهد. اوضاع خوب نیست. آقای درویش! اگر امکانش هست فردا لطفاً سر تمرین حضور داشته باشید. بچه‌ها خیلی تحت فشار هستند و دوست نداریم اتفاقی بیفتد که از دست‌شان خارج شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا خیلی وقت است درویش در تمرینات پرسپولیس حاضر نشده، عنوان کرد: نه، منظورم میزان پرداختی است. دوست داریم دوستانه همه چیز حل شود و شرایط از دست کسی در نرود و اتفاقات مثبت بیفتد. ما در نیم فصل ۳۲ یا ۳۳ درصد دریافتی داشتیم. به نظرم تیم‌های دیگر حداقل ۵۰ یا ۶۰ درصد دریافتی داشتند. از سال قبل هم آپشن‌های قرارداد را طلبکار هستیم. یک مقدار به بچه‌ها کم لطفی می‌شود.

ترابی راجع‌به اینکه اگر پرسپولیس برای پرداخت مطالبات بازیکنانش پول ندارد چطور بازیکن جدید جذب می‌کند، گفت: به هر حال در فصل نقل و انتقالات هر تیمی بازیکن می‌گیرد. آن بازیکنی که در تیم هست همیشه مظلوم‌تر واقع می‌شود. الان شاید گفتن بعضی حرف‌ها درست نباشد. بازیکنان ما از سال قبل طلب دارند و حرفی نمی‌زنند. دوست داریم باشگاه تکانی بخورد و اتفاق مثبتی رخ دهد و بچه‌ها خوشحال شوند. همه سوا‌ل‌شان این است که اگر پول نیست چطور بازیکن جدید می‌گیرند. بازیکن که باید بگیرند ولی اگر هست برای بچه‌هایی که زحمت می‌کشند و ۳ قهرمانی آوردند هم در نظر بگیرند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.