سرمربی تیم فوتبال شمس‌آذر گفت: با توجه به شرایطی که داشتیم فکر می‌کنم کسب یک امتیاز برای تیم ما بد نبود و نتیجه بازی عادلانه بود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سعید دقیقی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل مس رفسنجان در نشست خبری اظهار داشت: بازی امروز را به دو بخش می‌توان تقسیم کرد، در نیمه اول بازی خوب و هجومی ارائه کردیم و می‌توانستیم حتی به گل برسیم که واکنش‌های خوب لک کمک کرد دروازه‌ مس بسته بماند. در نیمه دوم با توجه به اینکه باد علیه تیم ما بود، دو تیم بازی برابری انجام دادند و شاید کیفیت بازی پایین آمد و بیشتر درگیری فیزیکی را شاهد بودیم. فکر می‌کنم که در نیمه اول می‌توانستیم به گل برسیم اما یک امتیاز هم برای ما خیلی بد نبود و نتیجه عادلانه بود.

وی درباره بازی بعدی این تیم مقابل سپاهان در جام حذفی گفت: سپاهان تیم بزرگی است و نتایجی که هم در چند بازی اخیر گرفته است، فکر می‌کنم بازی‌های سختی بوده است و روز گذشته هم فکر می‌کنم بازی برابری مقابل استقلال انجام داد. در جام حذفی بدترین قرعه‌ این است که در اصفهان با سپاهان بازی کنیم. تمام تمرکز ما بحث ریکاوری است تا یک بازی باکیفیت در اصفهان انجام دهیم. بازیکنانی هم که در کنار ما نبودند در این بازی در اختیار خواهیم داشت.

سرمربی تیم فوتبال شمس‌آذر افزود: من دوست ندارم به گذشته برگردم، شمس‌آذر را الان با دارایی‌های این لحظه‌اش مقایسه کنیم و به گذشته برنگردیم. با توجه به بضاعت و کمبودهایی که داریم نتایج بدی نگرفتیم، هرچند اینکه در بازی‌های گذشته لیاقت‌شان کسب ۴ امتیاز بوده است. دست و بال من روی تغییرات تنگ است و نفراتی هم که گرفتیم در مجموع یک میلیارد هم هزینه نکردیم ولی تیم‌های پایین جدولی بودند که ۶۰-۷۰ میلیارد هزینه کردند. من خوشحالم که رحمان جعفری برای تراکتور گل زدند و نفرات دیگری مانند اعرابی و قهرمانی هم بازی کردند. ما به گذشته برنمی‌گردیم و باید تیم‌مان هم مالک و هم مدیرعامل را درک کنیم و یک‌طور دیگری توانایی‌هایمان را اثبات کنیم. ما یک مقدار با تیم باکیفیت نیم‌فصل اول فاصله داریم و زمان لازم داریم تا دوباره خودمان را اثبات کنیم.

دقیقی درباره این موضوع که بازیکنان‌اش در نیم‌فصل دوم بی‌انگیزه شدند، خاطرنشان کرد: ما باید برای نیم‌فصل دوم هدف‌گذاری می‌کردیم که چه چیزی می‌خواهیم. با توجه به اینکه که مطمئن شده بودیم از ماندن در لیگ، هدف‌گذاری باشگاه این بود که فضا را برای حضور استعدادهای جدیتر فراهم کنیم. ما بیشتر به دنبال این هستیم کیفیت بازی‌مان بهتر شود و جوانان بیشتری هم به لیگ معرفی کنیم، هرچند که در لیگ برتر فضا برای آزمون و خطا خیلی سخت است، قطعا باید تلاش کنیم که انگیزه بازیکنان بیشتر شود و باز هم نشان دهیم که تیم بالیاقتی هستیم. یکی دو بازیکن جوان گرفتیم که ان‌شاءالله در ادامه مسیر بتوانند به ما کمک کنند و دست ما برای تغییرات بیشتر باز شود.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.