سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: در فوتبالی که موقعیت‌هایش از روی ضربات ایستگاهی باشد، کیفیت پایینی خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محرم نویدکیا پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال مس رفسنجان مقابل شمس آذر قزوین در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: به شما خبرنگاران خدا قوت می‌گویم که در این سرمای وحشتناک حضور دارید، همچنین دم تماشاگران گرم که به ورزشگاه آمدند، هر چند که تعدادشان کم بود. به عنوان سرمربی باید بحث فنی داشته باشم ولی متأسفانه خیلی بحث فنی ندارم، چون این نوع فوتبال خیلی مورد علاقه من نیست. درست است که یک امتیاز گرفتیم اما اگر سه امتیاز هم می‌گرفتیم فوتبالی نبود که از آن لذت ببرم.

وی افزود: توپ از این طرف زمین تا آن طرف روی هوا بود و فوتبالی که موقعیت‌هایش روی ضربات ایستگاهی باشد، کیفتیش پایین است. این فوتبال‌ها خیلی برای من لذتبخش نیست و نیاز داریم با اعتماد به نفس بیشتری از عقب بازیسازی کنیم. در پرس کردن نباید توپ را به هوا ببریم. باد هم روی بازی تأثیرگذار بود.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان در رابطه با تأثیرگذاری نبود بازیکنان جدا شده از تیمش گفت: ما بازیکنان خوبی از دست دادیم. در نیم فصل گرفتن بازیکن به این راحتی‌ها نیست و سراغ هر بازیکنی رفتیم قیمت‌های خیلی وحشتناکی گفتند که از عهده ما خارج بود. بازیکنانی که داریم خوب هستند و مشکلی نداریم. کیفیت‌شان خوب است و راضی هستم. شاید امروز از کیفیت بازی راضی نبودم ولی من ۴ بازیکن از دست داده‌ام و امسال باید با کیفیت خوب تمام کرده و برای سال بعد برنامه‌ریزی کنیم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.