مربی سپاهان عوامل بیرونی را عامل افت این تیم می‌داند و اعتقاد دارد که داخل مجموعه آنها اتفاقی رخ نداده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، هوگو آلمیدا که به دلیل محرومیت ژوزه مورایس در نشست خبری بعد از شکست یک بر صفر سپاهان برابر استقلال حاضر شده بود، گفت: امروز یک باخت برای ما رقم خورد. باور من این است که خوب بازی کردیم، شانس و موقعیت داشتیم، اما نتوانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم. باید به این تیم و گروهی که داریم، افتخار کنم. آنها تا آخر جنگیدند، اما فوتبال همین است. نیم فصل دوم تازه برای ما شروع شده و این اولین بازی ما بود و باید ادامه دهیم و بردهایمان را شروع کنیم و ببینیم در آخر فصل چه اتفاقی می‌افتد.

وی درباره اینکه به نظر می رسید سپاهان اسیر تاکتیک‌های استقلال شده و برنامه های هجومی سپاهان کنترل شد، گفت: نه، استقلال یک تیم تدافعی و خوب است و از بازیکنان خوبی بهره می‌برد. من همان اول گفتم که شانس و موقعیت ایجاد کردیم، اما در نهایت یک بر صفر به نفع استقلال شد. باور من این است که موقعیت خوبی هم داشتیم، اما به اینکه بازی تدافعی یا تهاجمی باشد، اهمیت نمی‌دهم. در واقع بیشترین اهمیتی که می‌دهم به بازیکنان و تیم خودم است. خوب بازی کردیم.

آلمیدا درباره ۶ شکست متوالی سپاهان و علت این اتفاق گفت: هیچ اتفاقی داخل تیم نیفتاده است. همه می‌دانند که در دو ماه گذشته چه اتفاقاتی برای سپاهان افتاد. ساده نیست که بازیکنان‌مان را کنترل کنیم و بخواهیم که این چیزها را از ذهن آنها بیرون کنیم، اما باور من این است که تیمی قوی داریم و تا بازی آلومینیوم که این اتفاقات نیفتاده بود، خوب پیش می‌رفتیم که این اتفاقات بیرون از زمین فوتبال برای ما رخ داد. در کل باورم این است که برمی‌گردیم و می‌جنگیم و تا آخر فصل بردهایمان برمی‌گردد.

مربی سپاهان در پاسخ به این سؤال که «می‌توانید بگویید این اتفاقات بیرون از زمین چه چیزی است؟» گفت: فکر نمی‌کنم که نیاز باشد راجع به آن صحبت کنم. همه می‌دانید چه اتفاقاتی افتاد. همانطور که می‌دانید، باشگاه سپاهان آکادمی خیلی خوب را دارد و بازیکنان خیلی خوبی هم در تیم‌های پایه حضور دارند و ما افتخار می‌کنیم. فروش آنها نیز یک نکته مثبت و در آمدی برای باشگاه است و ما ادامه می‌دهیم. امروز هم یک بازیکن جدید به نام عباس حبیبی روی نیمکت بود که از تیم زیر ۱۷ سال سپاهان است و مطمئن باشید باز هم بازیکنان بیشتری خواهید دید.

آلمیدا در پاسخ به این پرسش که «اگر مورایس در کنار زمین حضور داشت، آیا نتیجه به شکل دیگری رقم می‌خورد؟» گفت: او رئیس و رهبر ما است. در طول هفته کارمان را برای این بازی انجام می‌دهیم و بازیکنان مأموریت خودشان را داشتند، اما بالاخره وقتی رئیس روی نیمکت نباشد، شاید بازیکنان یک حس متفاوت‌تری داشته باشند. من هم به شخصه تمام تلاشم را کردم، اما فکر نمی‌کنم در برد و باخت خیلی تأثیر داشته باشد.

وی در پایان گفت: صحبت آخرم با هواداران سپاهان است که در این مسیر و هوا آمدند و تعداد محدود و کمی بودند و متأسفانه نتوانستیم خوشحالشان کنیم. از آنها ممنونم که آمدند و تیم سپاهان را تشویق کردند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.