مربی تیم فوتبال سپاهان پس از شکست این تیم برابر استقلال گفت: موقعیت های زیادی برابر استقلال داشتیم اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم و در نهایت بازنده شدیم.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال استقلال تهران و سپاهان اصفهان امروز سه شنبه ۸ اسفندماه از ساعت ۱۷:۱۵ در ورزشگاه آزادی با قضاوت پیام حیدری به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود استقلال به پایان رسید. روزبه چشمی(۳۶) برای استقلال گل زد.

هوگو آلمیدا دستیار مورایس که به دلیل محرومیت سرمربی در نشست خبری شرکت کرده بود در مورد این بازی گفت: باید به گروهی که داریم افتخار کنیم. آنها در حد توان جنگیدند. ما خوب بازی کردیم و موقعیت های زیادی را هم خلق کردیم اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

وی ادامه داد: نیم فصل دوم تازه شروع شده است و ما راه زیادی داریم. باید پیروزی هایمان را در لیگ برتر شروع کنیم. در انتهای فصل مشخص می شود که تیم ها چه وضعیتی در جدول خواهند داشت.

مربی سپاهان در مورد حریف این تیم گفت: استقلال تیم تدافعی و خوبی است. ما به این که تیمی تدافعی یا تهاجمی باشد توجه نمی کنیم و دنبال کار خودمان هستیم. همانطور که گفتم موقعیت های زیادی داشتیم اما در نهایت استقلال یک بر صفر برنده شد.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر که دلیل شش شکست متوالی سپاهان در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا چیست گفت: هیچ اتفاقی داخل تیم رخ نداده است. همه می دانند که در دو ماه گذشته چه اتفاقاتی برای سپاهان افتاده است. ساده نیست که بتوانیم این اتفاقات را از ذهن بازیکنان بیرون کنیم. باور من این است که سپاهان برمی گردد و بردهایش را دوباره آغاز خواهد کرد.

آلمیدا در مورد تاثیر نبودن مورایس کنار زمین به دلیل محرومیت گفت: به هر حال ایشان رییس و رهبر تیم هستند و ما در طول هفته تمرینات رو مرور می کنیم اما طبیعی است که وقتی مدیر کنار زمین نباشد روی عملکرد تیم تاثیر می گذارد.

وی در پایان از هواداران سپاهان که تا تهران آمدند و تیم را تشویق کردند تشکر کرد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.