کارشناس داوری فوتبال کشورمان با اشاره به قضاوت خوب پیام حیدری در دیدار استقلال و سپاهان گفت: حیدری با دوندگی که داشت به صحنه های بازی نزدیک بود و قضاوت خوبی انجام داد.

حیدر سلیمانی در گفت‌گو با خبرنگار مهر، در خصوص نحوه قضاوت پیام حیدری در دیدار استقلال و سپاهان اظهار داشت: پیام حیدری با دوندگی در طول بازی داشت نزدیک به تمام صحنه‌های بازی بود و به همین دلیل هم توانست قضاوت خوبی را داشته باشد. در این دیدار تنها دو صحنه وجود داشت که می‌توانیم در خصوص آنها صحبت کنیم.

وی افزود: صحنه اول در دقیقه ۴ اتفاق افتاد جایی که توپ به دست آرمین سهرابیان مدافع آبی‌های پایتخت برخورد کرد و بازیکنان سپاهان معتقد بودند که داور بازی باید به سود آنها خطای پنالتی اعلام می‌کرد اما با توجه به این که آرمین سهرابیان خودش زننده ضربه به توپ بود در برگشت توپ اگر به دست او هم برخورد کند عمدی نیست و داور به درست دستور ادامه بازی داد.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان ادامه داد: صحنه دوم این دیدار هم مربوط به دقیقه ۱۲ می‌شود که سیاوش یزدانی قبل از این که توپ به روی دروازه ارسال شود مهاجم استقلال را با دو دست خود گرفته بود و در ادامه هم که توپ به روی دروازه ارسال شد حرکت یزدانی باعث شد بلانکو نقش بر زمین شود. در این صحنه داور باید یک پنالتی به سود استقلال اعلام می‌کرد که این کار را نکرد.

سلیمانی در پایان گفت: در مجموع قضاوت پیام حیدری در این دیدار خوب بود و تمام اخطارهایی هم که به بازیکنان دو تیم داد درست بود.

نظر کاربران را اینجا ببینید. ( تعداد نظرات: ۱ )