سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با یادآوری اینکه هواداران در دیدار مقابل ملوان بعد از مدت‌ها یکدل بودند، از آنها به نمایندگی از باشگاه فولاد تشکر کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، احمد آل‌نعمه در نشست خبری بعد از بازی فولاد خوزستان مقابل ملوان در هفته هجدهم لیگ برتر، اظهار داشت: بازی جانداری بود. می‌دانستیم بازی سختی مقابل ملوان که اکثر تیم‌ها را سورپرایز کرده و یقه تمام تیم‌های بزرگ لیگ را گرفته بود، داریم. جا دارد از بازیکنان تیمم تشکر کنم. به آنها بابت بازی جانانه‌شان افتخار می‌کنم و اینکه توانستند بازی عقب‌افتاده را جبران کنند. حتی می‌توانستیم برنده مسابقه باشیم.

وی خطاب به هواداران فولاد خوزستان خاطر نشان کرد: از هواداران فولاد به خاطر حمایت و یکدل بودن‌شان تشکر می‌کنیم. بعد از مدت‌ها دیدیم که یکدل بودند و روی سکوها ۹۰ دقیقه تیم را تشویق می‌کنند. من به‌عنوان فرد کوچک مجموعه و باشگاه فولاد از آنها تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم فولاد خوزستان درباره این موضوع که بخشی از تایم مسابقه را تیمش از دست داد، اما بعد در اختیار گرفتن وسط زمین روند این تیم تغییر کرد، گفت: نقطه قوت ملوان، وسط زمین آنها بود. در طول هفته تمرین کرده بودیم که توپ را به مرکز زمین نبریم و از کناره‌ها حمله کنیم. بخشی از بازی را از دست دادیم. بالاخره ملوان، تیم خوبی است و در خط حمله بابرنامه است. همانطور که دیدید مقابل آنها آنچنان موقعیتی ندادیم. ملوانی‌ها مقابل تیم‌های بزرگ لیگ برتر موقعیت‌سازی زیادی داشتند. خدا را شکر می‌کنیم که بازی مساوی شد.

آل‌نعمه راجع به استفاده بی‌رویه از بازیکنان جوان توسط مارتینس و عدم بازدهی این موضوع تصریح کرد: قطعاً ما جوانان خوبی داریم و بازی دادن به جوان تبعات خاص خودش را دارد، اما مهم است که در چه زمانی به جوان‌ها بازی بدهیم و در چه بازی به آنها فرصت بدهیم که بازیکن جوان هدر نرود. در این بازی محمد عسگری بعد از اینکه وارد زمین شد توانست گل تیمش را بزند. عسگری یکی از بازیکنان آینده‌دار است و اگر قدر خودش را بداند در سال‌های بعد بیشتر از او خواهیم شنید. قطعاً با او صحبت می‌کنیم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.