نیمه نخست دیدار تیم‌های استقلال و سپاهان با پیروزی آبی‌های پایتخت به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم‌های فوتبال استقلال و سپاهان در حساس‌ترین دیدار هفته هجدهم لیگ برتر از ساعت ۱۷:۱۵ امروز (سه شنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که نیمه نخست این مسابقه با پیروزی یک بر صفر شاگردان نکونام به پایان رسید.

چشمی در دقیقه ۳۶ تک گل این بازی را با یک شوت زیبا از پشت محوطه جریمه به ثمر رساند.

ترکیب استقلال: حسین حسینی، رافائل سیلوا، آرمین سهرابیان، ابوالفضل جلالی، آرش رضاوند، ایمان سلیمی، صالح حردانی، روزبه چشمی، مهرداد محمدی، بلانکو و ماشاریپوف.

ترکیب سپاهان: پیام نیازمند، رضا اسدی، برایان دابو، رامین رضاییان، فرشاد احمدزاده، میلاد زکی‌پور، امید نورافکن، محمد دانشگر، شهریار مغانلو، محمدجواد حسین‌نژاد و سیاوش یزدانی.

داور: پیام حیدری

دقیقه ۴: در شلوغی محوطه جریمه آرمین سهرابیان قصد دور کردن توپ را داشت که توپ به دست این بازیکن برخورد کرد اما داور برخلاف سپاهانی‌ها اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه ۱۲: در سمت دیگر زمین نیز برخورد سیاوش یزدانی با بلانکو فریاد آبی‌ها برای پنالتی را در پی داشت که این‌بار هم حیدری اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه ۱۸: ضربه ایستگاهی رامین رضاییان را حسینی با یک واکنش نه چندان سخت و با کف دست راهی کرنر کرد.

دقیقه ۳۶: شوت بسیار دیدنی روزبه چشمی از پست محوطه جریمه طاق دروازه نیازمند را فرو ریخت تا گل اول استقلال در این بازی به زیبایی به ثمر برسد.

دقیقه ۴۰: داور به ایمان سلیمی و سیاوش یزدانی به دلیل خطا در دو صحنه مجزا کارت زرد نشان داد.

دقیقه ۴۳: مغانلو پاس در عمق حسین‌نژاد را به سمت دروازه استقلال راهی کرد که توپ این بازیکن با بدشانسی پس از برخورد به تیر دروازه برگشت داده شد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.