شاگردان دیه‌گو سیمئونه در دیداری خارج از خانه مقابل قعرنشین جدول رده‌بندی لالیگا، دو امتیاز از دست دادند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در پایان دومین شب از هفته بیست‌و‌ششم لالیگای اسپانیا، شنبه شب تیم فوتبال اتلتیکومادرید میهمان آلمریا بود که این بازی با تساوی ۲ - ۲ خاتمه یافت.

روخی بلانکو در حالی دو امتیاز از دست داد که شروع خوبی داشت و تنها دو دقیقه پس از آ‌غاز بازی، توسط آنخل کورئا دروازه حریف را باز کرد. برتری این تیم، اما تا دقیقه ۲۷ دوام داشت، چرا که لوکا رومرو کار را برای تیم میزبان به تساوی کشاند. در نیمه دوم نیز مانند ۴۵ دقیقه نخست، این اتلتیکویی‌ها بودند که زودتر به گل رسیدند و این بار رودریگو دپائول در دقیقه ۵۷ گلزنی کرد، هرچند آلمریا بار دیگر و این بار با فاصله‌ای کوتاه‌‌تر موفق به جبران گل خورده شد وقتی که لوکا رومرو در دقیقه ۶۴ برای دومین بار گلزنی کرد.

با این نتیجه اتلتیکومادریدی که می‌توانست فاصله‌اش را با جیرونای رده سومی به تنها دو امتیاز کاهش دهد، ۵۲ امتیازی شد و در فاصله چهار امتیازی تیم کاتالان قرار گرفت. این در حالی است که جیرونا یک بازی کمتر انجام داده است.

در جدول رده‌بندی لالیگا، رئال مادرید که ۲۵ بازی انجام داد با ۶۲ امتیاز صدرنشین است، بارسلونا با ۵۷ امتیاز از ۲۶ بازی در رده دوم قرار دارد و جیرونای ۵۶ امتیازی هم سوم است.

دیدارهای هفته بیست‌و‌ششم لالیگا، امروز پیگیری می‌شود که در آخرین و مهمترین آنها از ساعت ۲۳:۳۰ رئال مادرید پذیرای سویا خواهد بود.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.