دیدارهای شب دوم از هفته بیست‌وششم لیگ برتر انگلیس با ثبت یک پیروزی قاطعانه در کارنامه شاگردان میکل آرتتا به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آخرین بازی شب دوم از هفته بیست‌و‌ششم لیگ برتر فوتبال انگلیس، شنبه شب از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران، تیم فوتبال آرسنال در ورزشگاه امارات لندن پذیرای نیوکاسل بود که این مسابقه با برتری ۴ بر یک میزبان خاتمه یافت.

گل به خودی اسون بوتمن، بازیکن تیم نیوکاسل در دقیقه ۱۸، آرسنالی‌ها را پیش انداخت و تنها شش دقیقه بعد، کای هاورتز اختلاف را برای توپچی‌ها به دو برابر افزایش داد. این اتفاق در نیمه دوم بازی هم تکرار شد و بوکایو ساکا در دقیقه ۶۵ و یاکوب کیویور در دقیقه ۶۹ دو گل دیگر به گل‌های آرسنال اضافه کردند تا کار میهمان تین‌سایدی یکسره شود و تنها گل این تیم که در دقیقه ۸۴ توسط ژوزف ویلوک به ثمر رسید، فقط از سنگینی شکست بکاهد.

به این ترتیب دوازدهمین برد خانگی متوالی آرسنال برابر نیوکاسل در لیگ برتر انگلیس به ثبت رسید و توپچی‌ها انتقام باخت بازی رفت در سنت‌جیمز پارک را از حریف خود گرفتند.

پرونده هفته بیست‌و‌ششم لیگ برتر انگلیس، امروز (یکشنبه) با انجام دو بازی دیگر بسته می‌شود که در بازی اول از ساعت ۱۷:۳۰ ولورهمپتون میزبان شفیلدیونایتد است و در بازی دوم از ساعت ۲۳:۳۰ یاران سامان قدوس در تیم برنتفورد میهمان وستهام خواهند بود.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر انگلیس، تیم‌های لیورپول با ۶۰، منچسترسیتی با ۵۹ و آرسنال با ۵۸ امتیاز رده‌های اول تا سوم را در اختیار دارند و پس از آنها استون‌ویلای ۵۲ امتیازی، تاتنهام ۴۷ امتیازی و منچستریونایتد ۴۴ امتیازی در رده‌های چهارم تا ششم ایستاده‌اند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.