سی و سومین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو با قهرمانی نفت و گاز امیدیه به پایان رسید، تیم‌های رعد پدافند و دانشگاه آزاد به ترتیب دوم و سوم شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، هفته پایانی سی و سومین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو باشگاه‌های کشور در سال ۱۴۰۲ امروز (جمعه) پیگیری شد.

استخر ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران امروز (جمعه) از ساعت ۹:۰۰ صبح میزبان تقابل تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی و پالایش نفت آبادان در رده سنی بزرگسالان بود.

این دیدار حساس در پایان با نتیجه ۱۵ بر ۱۲ به سود تیم دانشگاه آزاد اسلامی به پایان رسید. با این نتیجه دانشگاه آزاد توانست جایگاه سوم جدول را به دست آورد و پالایش نفت آبادان چهارم شد.

در ادامه دو تیم رعد پدافند و نفت و گاز امیدیه از ساعت ۱۱:۰۰ به مصاف یکدیگر رفتند. امیدیه که پیش از این قهرمانی خود را مسجل کرده بود به میدان رفت. این دیدار جذاب و دیدنی در پایان وقت‌های قانونی با نتیجه ۱۱ بر ۱۱ به تساوی کشیده شد که ضربات پنالتی برنده این دیدار را مشخص کرد. درپایان تیم نفت و گاز امیدیه موفق شد در ضربات پنالتی حریف خود را از پیش رو برداشت و بدون شکست با ۳۶ امتیاز قهرمان سی و سومین دوره لیگ برتر واترپلوشد و تیم رعد پدافند بر سکوی دوم ایستاد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.