سرمربی الهلال عربستان از سازماندهی تیم فوتبال سپاهان تمجید کرد و گفت که طلایی‌پوشان در دقایقی از بازی، موجب سردرگمی خط دفاعی پُرافتخارترین تیم لیگ قهرمانان آسیا شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژرژ ژسوس پس از پیروزی ۳ بر یک تیم فوتبال الهلال عربستان مقابل سپاهان ایران که آبی‌پوشان را به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۲۴-۲۰۲۳ رساند، اظهار داشت: تیم ما به‌خاطر فشردگی دیدارها احساس فشار و خستگی می‌کرد؛ به‌ویژه در نیمه اول. با این حال پس از تعویض‌هایی که انجام دادیم، در نیمه دوم بهتر شدیم و بازی بهتری ارائه کردیم.

وی با تمجید از سپاهان خاطرنشان کرد: سپاهان تیمی منظم بود. این تیم گاهی به‌خاطر مهاجمی که داشت، در ارسال‌های بلند موفق بود که این مسئله، ما را در خط دفاعی کمی سردرگم کرد؛ به‌خصوص در ۳۰ دقیقه اول بازی.

سرمربی الهلال در مورد فشاری که روی شاگردانش برای تداوم پیروزی‌های متوالی وجود دارد، تصریح کرد: الهلال تحت فشار کسب موفقیت و پیروزی قرار دارد؛ نه بردهای پیاپی. شاید این مسئله، عاملی برای کمک به ما در راستای ادامه این روند است. به بازیکنان گفته بودم که هدف ما صعود به مرحله بعد است؛ بدون توجه به نتیجه یا اعداد.

ژسوس درباره غیبت سرگئی میلینکوویچ ساویچ در ترکیب الهلال بیان کرد: غیبت ساویچ به‌خاطر مسائل فنی نبود. او در مسابقه قبلی احساس درد داشت و برای بازی بعدی آماده می‌شود.

همچنین سالم الدوسری که بهترین بازیکن زمین لقب گرفت، در این نشست خبری عنوان کرد: خدا را بابت این پیروزی و ادامه بردهای پیاپی شکر می‌کنم. از انتخاب به‌عنوان بهترین بازیکن زمین خوشحال هستم.

وی در مورد اینکه چهارصدمین بازی خود را با پیراهن الهلال پشت سر گذاشت، گفت: افتخار می‌کنم که به این رکورد رسیدم. باید در آینده بیشتر از گذشته تلاش کنم.

ملی‌پوش تیم الهلال درباره تقابل با الاتحاد در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: الان تمرکز ما فقط روی دیدار با الاتفاق در لیگ عربستان است. پس از آن به بازی با الاتحاد فکر می‌کنیم.

Euro Football Fantasy Leaderboard
← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.