پیشکسوت باشگاه استقلال اعتقاد دارد، با شکست این تیم در یکی از دیدارهای پیش رو جمع کردن تیم سخت و دشوار خواهد بود.

احمد جمشیدیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره اختلاف‌های به‌وجود آمده میان علی خطیر و جواد نکونام گفت: این مشکلات در زمان مربیگری فرهاد مجیدی هم وجود داشت که البته باعث انسجام تیمی استقلال شد و حالا هم شاهد اختلاف بین مدیرعامل و سرمربی استقلال هستیم، البته الان اوضاع وخیم‌تر از گذشته است. استقلال تا زمانی که خوب نتیجه بگیرد شاید هیچ اتفاقی رخ ندهد، ولی اگر یک باخت بدهد آن وقت در این شرایط جمع و جور کردن تیم بسیار سخت است.

وی در ادامه تأکید کرد: این مشکلات نشأت گرفته از آن است که باشگاه مالک مشخصی ندارد و حالا کار به اینجا کشیده است. اگر قدرت دست نکونام بود قطعاً خطیر کنار می‌رفت و اگر قدرتی دست خطیر بود قطعاً نکونام از استقلال می‌رفت. به نظر می‌رسد ورود نکردن وزارت ورزش به مشکلات باشگاه استقلال منطقی نیست و این باشگاه از سمت وزارتخانه یا دولت حمایت نمی‌شود.

جمشیدیان همچنین یادآور شد: سرمربی تیم کارش را به نحوی شایسته انجام می‌دهد و نتایج هم به‌صورت کامل مشخص است که استقلال روند خوبی را طی کرده. شاید بتوان مثل زمان فرهاد مجیدی به تیم خُرده گرفت که بازی‌های پرگل و بردهای قاطعی ندارد، ولی به ‌هر حال استقلال در حضور تیم‌هایی مثل پرسپولیس، سپاهان و تراکتور صدرنشین لیگ است و این اتفاق ارزش بالایی دارد. در مورد مدیریت هم باید بگویم که علی خطیر برای حل مشکلات سال‌های گذشته که دیگران به وجود آوردند تلاش می‌کند و من فکر می‌کنم اگر آقای آقامحمدی و همچنین اعضای هیئت مدیره به اختلافات خطیر و نکونام ورود کنند قطعاً مشکلات برطرف خواهد شد.

وی در پایان راجع به اینکه کدام تیم در لیگ امسال شانس قهرمانی دارد، گفت: من سپاهان را شانس اول قهرمانی می‌دانم. استقلال، پرسپولیس و تراکتور هم در کورس هستند، ولی من سپاهان را شانس اول می‌دانم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.