هافبک تیم فوتبال تراکتور به هواداران تیمش این اطمینان را داد که اوضاع نابسامان سرخپوشان تبریزی خیلی تداوم پیدا نخواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سیامک نعمتی پس از شکست ۲ بر صفر تراکتور مقابل پرسپولیس گفت: به پرسپولیس تبریک می‌گویم و از هواداران تراکتور عذرخواهی می‌کنم. متأسفانه شرایط مثل اول فصل برای ما سخت شده است. ما نزدیک به دو ماه می‌شد که بازی نکرده بودیم. بازی‌های ما در لیگ و جام حذفی لغو شد و امروز ۱۰۰ تراکتور نبود و نتوانستیم بازی دلخواه خود و کادر فنی را به نمایش بگذاریم و باید برای بازی بعد آماده شویم و شکست مقابل پرسپولیس را فراموش کنیم.

وی درباره برنامه سخت تراکتور در شروع نیم‌فصل دوم تصریح کرد: شرایط بد ما با قرعه سخت هم روبه‌رو شده است و برابر تیم‌های بزرگ باید با قدرت بازی کنیم. ما چون در تبریز هم نتوانستیم بازی دوستانه زیادی انجام دهیم و در شرایط بازی نبودیم، امروز نتوانستیم خوب باشیم. امیدوارم در بازی بعد بتوانیم برگردیم، نباید از کورس عقب بیفتیم.

هافبک تیم فوتبال تراکتور درباره بازی مقابل پرسپولیس خاطر نشان کرد: فوتبال است دیگر. من شش هفت سال در پرسپولیس بازی کردم و الان در خدمت تراکتور هستم، فقط می‌توانم برد پرسپولیس را تبریک بگویم. از هواداران تراکتور می‌خواهم پشت تیم باشند. نمی‌گذاریم مثل نیم‌فصل اول این شرایط خیلی ادامه پیدا کند.

نعمتی در پاسخ به این سؤال که «چرا تراکتور با توجه به در اختیار داشتن ستاره‌های فراوان از صدر جدول فاصله گرفته است؟»، تصریح کرد: درباره مسائل فنی باید کادر فنی صحبت کند. تیم ما به لحاظ بدنی آماده نبود و قول می‌دهم که تراکتور را از بازی بعد ببینید.

وی درباره غیبت هواداران در ورزشگاه گفت: من خودم دوست داشتم هواداران دو تیم امروز در ورزشگاه حضور داشتند و بازی را از نزدیک می‌دیدند. اگر تماشاگران بودند هیجان بازی بیشتر می‌شد.

هافبک تیم فوتبال تراکتور راجع به فرصت‌سوزی بازیکنان این تیم یادآور شد: امیدوارم از بازی بعد بچه‌ها موقعیت‌ها را تبدیل به گل کنند. ما برای ماندن در کورس باید بازی‌های‌مان را با برد پشت سر بگذاریم و ان‌شاءالله از بازی بعد جبران می‌کنیم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.