معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس به احتمال ورود کمیته انضباطی به استفاده این باشگاه از بازیکن غیرمجاز مقابل تراکتور اشاره کرد و گفت: استعلام گرفتیم که مشکلی برای ثبت قراداد داخلی ها نداشتیم.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین بادامکی پس از پیروزی دو برصفر پرسپولیس مقابل تراکتور تبریز در جمع خبرنگاران گفت: بازی خوبی بود. با اینکه طرفداران نبودند اما انرژی مثبت آنها را حس کردیم. نیمه اول هم دو سه موقعیت گل داشتیم که می‌توانستیم استفاده کنیم اما خوشبختانه در نیمه دوم دو گل زدیم که به هواداران و کادرفنی تبریک می گویم.

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: حالا امیدواریم از بازی بعدی بتوانیم از بازیکنان خارجی خود استفاده کنیم.

او در خصوص استفاده از عیسی آل کثیر و احتمال بسته بودن پنجره داخلی این تیم که می‌تواند منجر به سه بر صفر شدن این بازی با حکم انضباطی به سود تراکتور شود واکنش نشان داد و گفت: استعلام گرفتیم و مشکلی برای ثبت قرارداد داخلی‌ها نبود. این موضوعی که می‌گوئید را تازه شنیدم اما اگر مشکلی بود سازمان لیگ که ظهر امروز کارت بازی دو خرید داخلی را صادر کرد انجام نمی‌داد.

بادامکی درباره احتمال جدایی شهاب زاهدی تصریح کرد: این آخرین بازی شهاب زاهدی نبود. دو سه بازیکن پیشنهادات خارجی دارند که هنوز پاسخی نداده ایم. این موضوع با نظر مستقیم آقای اوسمار ویه را رخ می‌دهد.

معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر جدایی نبیل باهویی افزود: این موضوع هم به نظر ویه را باز می‌گردد. آقای درویش باید با او جلسه بگذارد و تفاهم حاصل شود ما برای ورود ارونوف لازم است یک نفر را از لیست خارج کنیم که امروز و فردا رخ می‌دهد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.