سرمربی استقلال خوزستان پیروزی خانگی تیمش مقابل آلومینیوم اراک را ارزشمند توصیف کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سید سیروس پورموسوی بعد از برتری ۳ بر ۲ تیم فوتبال استقلال خوزستان مقابل آلومینیوم اراک اظهار داشت: در نیم‌فصل اول شرایط خوبی نداشتیم، اما شما خبرنگاران خوزستانی از تیم حمایت کردید و این پیروزی را به شما تبریک می‌گویم. امروز حاصل حمایت‌ها را دیدیم. تیمی که ۲ بر صفر عقب بود، مقابل تیمی که پرسپولیس را شکست داده بود، پیروز شد. اشتباهات سهوی داوری وجود داشت؛ مانند پنالتی که برگشت داده شد و تمرکزمان را گرفت، با این حال به بازی برگشتیم. مردم خوزستان برای این برد خیلی خوشحال هستند و این پیروزی برای ما خیلی ارزشمند بود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: این برد را به رئیس و کارگران شرکت ملی فولاد اهواز تقدیم می‌کنم که از استقلال خوزستان حمایت می‌کنند. امیدوارم در ادامه راه با حمایت پیشکسوتان به مسیر بازگردیم و سهمیه استقلال خوزستان را حفظ کنیم. از همه منتقدان و پیشکسوتان تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در مورد درخشش بازیکنان خارجی جدید این تیم، به‌ویژه ساویو روبرتو عنوان کرد: از یکی دو هفته قبل از پایان نیم‌فصل اول، دنبال جذب بازیکن بودیم؛ به‌ویژه بازیکن خارجی. باور کنید بالای ۱۰۰ فیلم از بازیکنان مختلف دیدیم و تلاش کردیم با دقت پیش برویم. من اشتباهاتی در جمع‌بندی تیم در نیم‌فصل اول مرتکب شدم و چوب‌خط من پُر شده بود.

پورموسوی درباره مذاکره استقلال خوزستان با بازیکنان خارجی گفت: باید بیشتر دقت می‌کردم و تلاش کردیم با بازیکنان یا تعدادی واسطه مذاکره کنیم. این نفرات را با بودجه بسیار خوبی به خدمت گرفتیم. آنها هنوز با سایر بازیکنان هماهنگ نشده‌اند و دوستون تورسونوف فقط سه جلسه با تیم تمرین کرد. پیمان رنجبری که روی دو گل ما تأثیر داشت، فقط روز گذشته کنار تیم تمرین کرد. خدا را شکر از این بازی سخت با موفقیت خارج شدیم و شرایط بازیکنان خارجی بهتر از این خواهد شد.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.