سرمربی آلومینیوم اراک گفت: بازیکنان ما در بازی با استقلال خورستان کمی زود جشن گرفتند و توسط فوتبال تنبیه شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سید مجتبی حسینی در نشست خبری بعد از دیدار تیم‌های فوتبال استقلال خوزستان و آلومینیوم اراک که با شکست ۳ بر ۲ تیمش پایان یافت، گفت: شکست بسیار تلخی بود. بازی را خیلی خوب آغاز کردیم و بازی در نیمه دوم در اختیار ما بود. زمین ورزشگاه غدیر بسیار بد و سنگین بود و مناسب یک فوتبال خوب نیست. خیلی خوب به گل رسیدیم و در نیمه دوم به‌راحتی بازی می کردیم. موقعیتی به حریف نداده بودیم و به گل دوم هم رسیدیم.

«بازیکنان ما کمی زود جشن گرفتند و توسط فوتبال تنبیه شدند». وی ضمن بیان این جمله اظهار داشت: هنگامی که بازی ۲ بر صفر به سود ما بود،‌ سخت‌گیری لازم را در ضربات ایستگاهی نداشتیم. حریف با اضافه کردن بازیکنان قدبلند و استفاده از پرتاب‌ها و توپ‌های برگشتی از کرنر به نتیجه رسید. بازیکن برزیلی استقلال خوزستان (روبرتو ساویو) هنگام تصاحب توپ، کیفیت خوبی دارد و از کیفیت او بهره بردند.

سرمربی آلومینیوم با انتقاد از شاگردانش تصریح کرد: امیدوارم بازیکنان ما درس خوبی از این بازی گرفته باشند. تاکنون پیش نیامده بود که با دو گل از حریف پیش بیفتیم و امیدوارم بازیکنان‌، مسابقه را پایان‌یافته نبینند. حریف زحمت کشید و به این تیم تبریک می‌گویم. حیف شد. می‌توانستیم جایگاه خیلی خوبی با این برد پیدا کنیم. باید خودمان را جمع و جور کنیم تا روند بهتری داشته باشیم.

سرمربی آلومینیوم اراک راجع‌به اینکه برخلاف همیشه تیمش از گل دوم به بعد استقلال خوزستان فرم خود را از دست داد آیا شرایط زمین مسابقه یا بازیکنان تازه وارد رقیب باعث این موضوع شد، گفت: نه ما غافلگیر نشدیم. از طریق اینترنت سبک بازی بازیکنان جدیدی که جذب کردند را بررسی کردیم. بچه‌های ما بعد از رسیدن به نتیجه ۲ بر صفر، فکر کردند که بازی تمام شده است. استقلال خوزستان از بلندی قد که نقطه قوت‌ تیمش در ضربات ایستگاهی بود، استفاده کرد.

وی در مورد سبک ۳ گلی که استقلال خوزستان مقابل آلومینیوم اراک به ثمر رساند، یادآور شد: سختگیری لازم را نداشتیم. باید شکل خودمان را حفظ و درگیرانه‌تر و سخت‌گیر تر بازی می‌کردیم. به این راحتی روی ۲ ضربه ایستگاهی و یک حمل توپ نباید گل خوردیم. احساس می‌کنم تیم ما از بازی قبلی خسته بود. به خاطر اینکه نیروهای‌مان یک مقدار محدود است فشار زیادی به تیم آمد.

حسینی در پاسخ به این سؤال که آیا درخواست جذب بازیکن خارجی نداده بود، اظهار داشت: نه ما دنبال جذب بازیکن خارجی نیستیم. در بحث پنجره نقل و انتقالاتی هنوز مشکل داریم. همین بچه‌ها بازیکنان خوبی هستند و تیم ما تیم خوبی است.

سرمربی آلومینیوم اراک با اشاره به درس عبرت بازی استقلال خوزستان برای شاگردانش، گفت: مطمئنم آنها از این بازی‌ها درس می‌گیرند و روند قبل این بازی را می‌توانیم حفظ کنیم. علاوه بر اینکه این بازی را ۲ بر صفر برنده شده بودیم. نباید به همین راحتی روی برگشت توپ‌های کُرنر و ارسال‌های بلند رقیب غافلگیر می‌شدند. متأسفانه این اتفاق برای ما افتاد.

وی در پاسخ به اینکه آیا برای بازگشایی پنجره نقل و انتقالاتی آلومینیوم اراک تلاشی صورت گرفته و درخواستی داشته، تصریح کرد: باید با خودشان صحبت کنید، من اطلاعی ندارم. مگر می‌شود آدم درخواستی نداشته باشد؟ به هر شکل وقتی اتفاقی می‌افتد مجموعه دنبال رفع و رجوع آن است؛ اما درباره جزییات آن مدیران باید جواب بدهند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.