سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل نساجی مازندران ابراز رضایت کرد و به تمجید از آنها پرداخت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محرم نویدکیا در نشست خبری بعد از بازی مس رفسنجان مقابل نساجی در هفته هفدهم لیگ برتر، اظهار داشت: اگر بخواهم درباره بازی صحبت کنم فکر می‌کنم که بازی خیلی خوبی از سمت ما بود. سعی کردیم تا آنجا که می‌شود گردش توپ‌مان بهتر شود. گردش توپ ما در بازی قبلی مقداری لغزش داشت. سعی کردیم تا حدی که ممکن است سرعت انتقال‌مان بهتر باشد و بتوانیم از فضایی که تیم نساجی در اختیار ما قرار می‌دهد، استفاده کنیم.

وی افزود: می‌دانستیم که نساجی دوست دارد بیشتر از توپ‌های بلند استفاده کند، ارسال‌هایی که اغلب آنها از مرکز زمین است. روی این موضوع هم کار کرده بودیم. در کل می‌توانم بگویم فضای خیلی خوبی را از نساجی گرفتیم و توانستیم موقعیت‌های زیادی بسازیم. در بازی مقابل هوادار موقعیت‌سازی‌مان کمی کمتر بود، ولی باز هم خوب بود. در این بازی موقعیت‌سازی ما خوب و زیاد بود. این فوتبالی است که من دوست دارم و همیشه علاقه‌مندم مالکیت توپ بالا داشته باشیم و دوست دارم بازیکنان ما با اعتمادبه‌نفس زیاد بازی و موقعیت‌سازی کنند و در نهایت امتیاز کامل مسابقه را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان تصریح کرد: برای هواداران نساجی که به ورزشگاه آمدند، ناراحت شدم، اما این ماهیت فوتبال است و کاری نمی‌توان کرد. نساجی فوق‌العاده تیم خوبی است و بازیکنان خوبی دارد، اما فکر می‌کنم مشکل این تیم روحی و روانی است و به خاطر مشکلاتی که دارد اینطور بازی می‌کند، وگرنه سخت است که در این زمین مقابل نساجی بازی مالکانه ارائه و اینطوری بازی کنید. ما این کار را به خوبی انجام دادیم و نتیجه خوبی گرفتیم.

نویدکیا در پاسخ به این سؤال که آیا در جلسات فنی مس رفسنجان پیش از بازی برابر نساجی به این نتیجه رسیده بود که مقابل رقیبش با سه گل برنده می‌شود، خاطر نشان کرد: نه! واقعیت فوتبالی که دوست دارم، همین بازی است که مشاهده کردید. واقعیت این است که به خاطر تغییر سیستمی که در مس رفسنجان ایجاد کردیم این تیم را از سه دفاعه به چهار دفاعه تبدیل کردم. دوست دارم بازیکنانم مالکیت توپ بالا همراه با موقعیت‌سازی داشته باشند.

وی افزود: نمی‌گویم که فکر می‌کردم اینجا در ورزشگاه وطنی بتوانیم مقابل نساجی با سه گل برنده شویم. نه به‌عنوان یک سرمربی. اینطور افکار عامیانه است. یک مربی وظیفه دارد تا آنجا که می‌تواند از نظر روحی و روانی تیمش را به سطح بالا برساند. بعد بتواند بحث‌هایی تاکتیکی را که دارد مجبورشان کنند آن را در زمین اجرا کنند.

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان تصریح کرد: بعد از مواردی که گفتم، اتفاقات فوتبال در نتیجه دخیل است. در کل خیلی خوش‌بین بودم که امتیاز کامل بگیریم، ولی واقعیت فکر نمی‌کردم که با این سبک فوتبال و با این تعداد گل به برتری برسیم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.