در جریان بازی تیم‌های فوتبال میلان و ناپولی، بال ایتالیایی تیم میهمان با واکنش سرد و توهین‌آمیز هواداران تیم میزبان مواجه شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شب گذشته (یکشنبه) برای هواداران ناپولی شب تلخی بود و برای بال ایتالیایی این تیم، متئو پولیتانو تلخ‌تر.

بازیکن ۳۰ ساله ایتالیایی نه تنها نتوانست مانع شکست تیمش شود، بلکه بار هر بار صاحب توپ شدنش مانند لحظه ورودش به میدان به عنوان بازیکن تعویضی، از سوی هواداران تیم میزبان مورد اهانت واقع می‌شد.

دلیل این استقبال دشمنانه از بازیکن سابق اینتر، برای خیلی‌ها سؤال برانگیز بود اما آنهایی که مصاف قبلی میلان و ناپولی را دیده بودند، می‌دانستند که داستان از چه قرار است.

فصل گذشته دقیقاً در همین بازی که چند روز قبل از مصاف دو تیم در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد، پولیتانو، هنگام ارسال توپ از روی یک ضربه شروع مجدد به سمت هواداران میلان چرخید و ژستی زننده گرفت که تا به امروز از خاطر آنها پاک نشده است.

دشمنی هواداران میلان با پولیتانو از زمان حضور او در اینتر در فاصله سال‌های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۱ برمی‌گردد. او و یارانش با قبول باخت برابر میلان ۳۵ امتیازی و در رده نهم جدول باقی ماندند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.