سخنگوی باشگاه فولاد به بیانیه سرمربی این تیم و مواردی که نسبت به وی مطرح شده بود، واکنش نشان داد و گفت که دست باشگاه برای تصمیم‌گیری باز است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، خوزه ایگناسیو مارتینس سرمربی اسپانیایی فولاد شب گذشته با انتشار بیانیه‌ای نسبت به موضع‌گیری اخیر مدیران فولاد و سخنگوی این باشگاه خوزستانی واکنش نشان داد. این سرمربی در بخشی از بیانیه‌اش گفته بود: «بعد از انتشار پستی در یکی از صفحه‌های اینستاگرام هواداران منوط به اینکه مدیرعامل دیگر بنده را نمی‌خواهد، یکی از افراد نزدیک به مدیرعامل و سخنگوی باشگاه، آرمین مرادی این پُست را لایک کرده است. این کار ایشان برای باشگاه بزرگ و مثال‌زدنی فولاد عزیزمان غیر قابل قبول و شرم‌آور است.»

آرمین مرادی سخنگوی باشگاه فولاد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به بیانیه مارتینس سرمربی اسپانیایی باشگاه اظهار داشت: ما در دنیای لایک و کامنت زندگی نمی‌کنیم بلکه با پیروزی فولاد و شادی هواداران زندگی می‌کنیم. طبق قانون دست باشگاه برای اخذ هر تصمیم متناسبی باز است و به فراخور همین موضوع هم پیش می‌رویم.

وی افزود: کادر فنی و بازیکنان باید نتایج خوبی کسب کنند و تمرکزشان را روی همین موضوع قرار بدهند. اگر توانایی کسب نتایج بهتر را ندارند باید تصمیم دیگری بگیرند.

سخنگوی باشگاه فولاد در پاسخ به این سؤال که آیا اولتیماتومی برای برکناری سرمربی اسپانیایی در نظر گرفته شده است، گفت: فعلاً به این پرسش پاسخی نمی‌دهم.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.