سرمربی تیم فوتبال بانوان کانی کردستان به دلیل نادیده گرفتن چارچوب و ساختارهایش از سوی باشگاه در نامه‌ای به همکاریش پایان داد.

فاطمه کهریزی با بیان این مطلب به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: هرگاه هر کسی ببیند چارچوب و ساختاری که برای خودش، باشگاه و بازیکنان و آینده تیمش تعریف کرده است، نادیده گرفته می‌شود و به او اهمیتی داده نمی‌شود، ادامه دادن کار اشتباه است و باید یا مشکلات حل شود یا همکاری قطع صورت بگیرد.

وی افزود: من چارچوب و شرایطی برای خودم در کار سرمربیگری تعریف کردم و همه دوستانی که با من کار کرده‌اند به شناخت من از فوتبال و نگاهی که خودم درست کرده‌ام، کمک کرده‌اند و فکر نمی‌کنم اشتباه و غیر منطقی باشد. من واقعا به این چارچوب پایبند هستم و فکر می‌کنم هر جایی که این چارچوب نادیده گرفته شده و اهمیتی به آن داده نشود قطعا نمی‌توانم فعالیتی داشته باشم.

سرمربی تیم فوتبال بانوان کانی کردستان اضافه کرد: براین اساس نامه‌ای به باشگاه کانی کردستان دادم و اعلام کردم که به این دلیل نمی‌توانم فعالیت داشته باشم مگراینکه اتفاقاتی رخ دهد که به شرایط روز اول برگردیم که امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

او به عدم ادامه همکاریش با پالایش گاز ایلام اشاره و خاطرنشان کرد: سال‌های گذشته در تیم‌های دیگری از جمله پالایش گاز ایلام مربیگری کرده‌ام و امسال هم تیم پالایش گاز ایلام اعلام کرد که از نیروهای بومی خودش می‌خواهد استفاده کند و محترمانه از باشگاه جدا شدم و از تیم کانی کردستان دعوتنامه گرفتم که به آنها به عنوان سرمربی کمک کنم و با افتخار رفتم و خیلی خوشحالم که رفتم واقعا تیم خوب و بازیکنان بسیار آینده دار و مستعدی دارند و قطعا اگر به آنها کمک شود در سالهای نه چندان دور اتفاقات خوبی را در ایران رقم می زنند و حتی به تیم‌های ملی ما کمک می‌کنند.

کهریزی در پایان یادآور شد: من دوست داشتم به فعالیتم در کانی کردستان ادامه دهم اما به دلایلی که گفتم به باشگاه اعلام کردم و بعد از سه امتیازی که از تیم پیکان گرفتیم با این تیم همکاری نداشتم و نامه دادم اما هنوز باشگاه جوابی به من نداده است.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.