کادر فنی تیم فوتبال استقلال با توجه به وضعیت بازیکنان پیش از دربی ۱۰۲ پایتخت با تغییرات کم اما قابل پیش بینی مقابل فولاد قرار خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال استقلال تهران و فولاد خوزستان در هفته دوازدهم لیگ برتر امروز از ساعت ۱۷:۴۵ در ورزشگاه شهدای فولاد به مصاف هم خواهند رفت. آبی‌های پایتخت در بازی امروز به دنبال پیروزی هستند تا ضمن تثبیت صدرنشینی، بتوانند با روحیه بالا و شرایط بهتر نسب به حریف خود در دربی حاضر شود.

جواد نکونام اگرچه از ابتدای فصل آمار خوبی را از خود به نمایش گذاشته است اما برای دیدار امروز در شرایط حساس قرار دارد چرا که بازی پیش از دربی برای آبی‌ها بسیار مهم است و به ۳ امتیاز این دیدار نیاز دارند. بنابراین بعید نیست سرمربی استقلال با لحاظ کردن شرایط بازیکنان تیمش، تغییراتی در ترکیب موردنظر خود ایجاد کند تا با شرایط ایده‌آلی به دربی ۱۰۲ برسد.

با توجه به مصدومیت محمدحسین مرادمند در بازی با تراکتور و دوری او از میادین، نکونام از مثلث روزبه چشمی، آرمین سهرابیان و ایمان سلیمی در خط دفاعی استفاده خواهد کرد. بعد از مرادمند هم این جعفر سلمانی است که احتمالاً جانشین ابوالفضل جلالی خواهد شد تا اولین تغییر آبی‌ها در این بازی شوند.

در بازی قبل هرچند امید حامدی فر از ابتدا در ترکیب استقلال قرار گرفت اما به دلیل ۳ کارته شدن سرمربی استقلال ریسک نخواهد کرد و او را با توجه به نزدیک بودن دربی در ترکیب قرار نخواهد داد. چرا که حامدی فر اگر مقابل فولاد کارت دریافت کند دربی را از دست خواهد داد. انتظار می‌رود با وجود این موضوع سعید مهری جایگزین او در ترکیب استقلال شود.

در خط حمله استقلال عملکرد خوب مهرداد محمدی و گوستاوو بلانکو باعث شده است جواد نکونام با خیال راحت این دو بازیکن را به به کار بگیرد و نفرات بعد را در لیست تعویضی‌ها قرار دهد.

ترکیب احتمالی استقلال برای دیدار با فولاد:

سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان، ایمان سلیمی، کوین یامگا، جعفر سلمانی، سعید مهری، مهدی مهدی پور، آرش رضاوند، مهرداد محمدی و گوستاوو بلانکو

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.