نشریه ورزشی معروف ایتالیا از تصمیم بانوی پیر برای پایان دادن به همکاری خود با هافبک فرانسوی‌اش خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کمتر از ۲۴ ساعت پس از انتشار درخواست دادستان مبارزه با دوپینگ ورزش ایتالیا برای محرومیت ۴ ساله پل پوگبا به عنوان مجازات دوپینگ این هافبک فرانسوی، نشریه گاتزتا دلواسپورت چاپ میلان مدعی شد که باشگاه یوونتوس نیز در صدد فسخ قرارداد این بازیکن است.

مثبت شدن تست دوپینگ پوگبا در هفته نخست سری A تعلیق فعالیت‌های ورزشی او تا به امروز را در پی داشته است اما مجازات اصلی این بازیکن زمانی مشخص خواهد شد که جلسه رسیدگی به تخلف او برگزار شود و اگر دادگاه درخواست دادستان آژانس مبارزه با دوپینگ ایتالیا را قبول کند، ستاره فرانسوی عملاً باید قید ادامه دادن به دوران بازیگری‌اش را بزند چرا که در پایان محرومیتش ۳۴ ساله خواهد شد.

باشگاه یوونتوس از زمان اعلام مثبت بودن تست دوپینگ پوگبا، پرداخت حقوق به او را قطع کرده است و تنها ۲ هزار یورو در ماه به او حقوق می‌دهد که در قیاس با حقوق ۸ میلیون یورویی‌ بازیکن عملاً هیچ چیز نیست.

به نظر می‌رسید که بانوی پیر امیدوار است راهی برای تبرئه شدن بازیکنش پیدا شود اما اکنون این باشگاه از این موضوع قطع امید کرده است و به همین دلیل هم قصد فسخ قرارداد پوگبا را دارد، قراردادی که تا ماه ژوئن سال ۲۰۲۶ اعتبار دارد. طبق گزارش گاتزتا، به محض تأیید محرومیت پوگبا، یووه قرارداد او را فسخ خواهد کرد.

گویا برنامه یوونتوس این است که به صورت توافقی به همکاری‌اش با پوگبا خاتمه دهد اما اگر بازیکن حاضر به این نشود، بیانکونری باز هم خواهد توانست این کار را انجام دهد و به موجب بند ۹ و ۱۱ اساسنامه نقل و انتقالات بازیکن در فوتبال ایتالیا، این باشگاه خواهد توانست به صورت یکطرفه و با اعتراض به دادگاه داوری ورزش ایتالیا قرارداد فی‌مابین را فسخ کند.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.