سرپرست جدید باشگاه سپاهان گفت: ساکت تنها به خاطر منع به کارگیری بازنشستگان از سپاهان جدا شد و از او تشکر می کنم.

به گزارش خبرگزاری مهر، منوچهر نیکفر سرپرست باشگاه سپاهان: ابتدا باید از زحمات چند ساله برادر گرامی، آقای ساکت تقدیر و تشکر کنم. ایشان از مفاخر ورزشی اصفهان هستند و تلاش فراوان ایشان برای ارتقای جایگاه سپاهان فراموش نخواهد شد و قطعاً اگر مساله منع به‌کارگیری بازنشستگان نبود، ایشان باقدرت به کار خود در سپاهان ادامه می‌داد. همینطور لازم می‌دانم از مدیران اسبق سپاهان که برای افتخارآفرینی این باشگاه تلاش کردند سپاسگزار باشم.

او ادامه داد: حضور بنده در باشگاه سپاهان جهت ادامه مسیری است که توسط فولاد مبارکه و هیئت مدیره باشگاه ترسیم شده و آقای ساکت نیز در همین مسیر قدم می‌گذاشتند. لازم است یادآوری کنم که حمایت‌های شرکت فولاد مبارکه از باشگاه سپاهان نیز بر اساس مسوولیت‌های اجتماعی این شرکت در راستای اهداف تعیین شده همچنان ادامه خواهد داشت.

نیکفر افزود: مدیریت در باشگاه سپاهان همانند دوی امدادی است و همه مدیران در مقاطع زمانی مختلف تنها برای پیشرفت این باشگاه کار کرده و خواهند کرد. از اعضای خانواده بزرگ سپاهان، تیم‌های ورزشی، پرسنل، پیشکسوتان و سایر دلسوزان سپاهان درخواست دارم با همیاری و همکاری همیشگی خود، سپاهان را در پیشبرد اهداف متعالی خود یاری رسانند.

او در پایان خاطر نشان کرد: موفقیت یک باشگاه بزرگ و پرطرفدار چهار رکن اصلی دارد که شامل هواداران، مربیان و بازیکنان، مدیریت باشگاه و رسانه می‌شود. ان‌شاالله همه در کنار هم با همدلی و تلاش مضاعف بتوانیم برای سپاهان بزرگ افتخارآفرینی کنیم و دل مردم شریف اصفهان و ایران را شاد کنیم. از این فرصت استفاده می‌کنم و به‌سوی ارکان اصلی موفقیت دست یاری دراز می‌کنم، به امید موفقیت سپاهان بزرگ.

← لطفاً ثبت‌نام کنید یا واردشوید و نظر خود را اضافه کنید.